آزاده تاج علی، کاندیدای شورای شهر تهران را بیشتر بشناسیم

آزاده تاج‌ علی، خبرنگارمدیر روابط عمومیای است که خطبه عقد میان او و همسرش را، علی جنتی، وزیر سابق ارشاد دولت روحانی خوانده است. خطبه عقدی که خبرساز هم شده و همراه با عکسهای آن، در سایتهای گوناگون، خبرش درج شد. او اما در طی روز گذشته، خبرساز شده است. با عکسهایش و با حضور احتمالیاش در فهرست اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر تهران.

اما آزاده تاج علی کیست؟

سایتهایی مثل پارسینه، او را «روزنامه نگار و نویسنده حامی دولت» خواندهاند. او پیش از این مقالات انتقادی از عباس جدیدی، عضو رد صلاحیتشده فعلی شورای شهر تهران منتشر کرده است. آزاده تاج علی خود میگوید که محمد باقر قالیباف، یک بار و تنها در برابر او باعث شده عذرخواهی کند. بابت آتشسوزی خیابان جمهوری.

اما آزاده تاجعلی پست سازمانی هم داشته است. او با حکم شیرکانی، مدیرعامل بیمه سینا، به عنوان روابط عمومی بیمه سینا معرفی شده است، مجموعهای که بخشی از بنیاد مستضعفان است. آزاده تاج علی، سابقه مطبوعاتی خود را که در اطلاعات، اعتماد و شرق اندوخته بوده، در نهایت، به روابط عمومی بانک تحت پوشش بنیاد مستضعفان میبرد.

او پیرو نظریات حسن روحانی است و به نظر میرسد در صورت ورود به پارلمان شهر تهران، یکی از حامیان جریان دولت در این شورای شهر خواهد بود. او از بیان این هم ابایی ندارد و گفتههای حسن روحانی را در توییتر، نقل میکند. از جمله این نقلها یکی فروش تراکم است که رئیس جمهور فعلی به آن اعتراض کرده است. او مخالف مهدی چمران است و با انتشار تصویری از چمران، نوشته نیم میلیون تهرانی دوره پیش چهطور به چمران رای دادن؟ کسی میدونه؟

عکسهای آزاده تاجعلی

جنجال تازه انتخاباتی او از عکسهایی شروع شد که به نظر میرسد قرار بوده برای کاندیداتوری او منتشر شود. از جمله کانال مملکته، به تبلیغ او به عنوان کاندیدای شایسته پرداخته است و عکسی منتشر کرده که در چند گروه تلگرامی، انتقادهایی برانگیخته است و در برخی دیگر از گروهها، برخوردهای انجام شده را ضد زن دانستهاند.

آزاده تاجعلی خود هنوز به این واکنشهای مربوط به عکسها واکنشی نشون نداده و در آخرین توییت خود که پس از این چالشها و کشمکشها اتفاق افتاده، عکسی از خود همراه با محمدرضا شفیعی کدکنی شاعر توییت کرده و نوشته: «برنامه جدی دارم برای دعوت از متولیان اصلی فرهنگ تا در تصمیمهای کمیسیون فرهنگی شورای شهر اثرگذار باشند.»

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. پینگ بک: تبلیغ غیرعادی آزاده تاج علی - تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز