Loading Posts...

آهنگ جدید با من بمون با صدای معین، مستقل منتشر شد

با من بمون با صدای معین
با من بمون با صدای معین

معین، خواننده محبوب مهاجر ایرانی آهنگ جدید خود به نام با من بمون را به صورت مستقل بر روی یوتیوب منتشر کرد.

این آهنگ روی کانال اختصاصی این خواننده قرار گرفته و در آن خبری از کمپانیهایی مثل آونگ یا کلتکس نیست. کانال معین در یوتیوب در حال حاضر ۴۰ هزار سابسکرایبر دارد که البته میتواند با توجه به محبوبیت این خواننده دوستداشتنی، تنها جرعهای در مقابل دریا باشد.

اما نکته دیگری که جالب توجه است شرکتی است که پریچه آواز نام دارد و ظاهرا تهیهکننده کار تازه معین است. با توجه به شهرت آهنگ پریچه معین و نام دختر او، حدس اینکه این کمپانی متعلق به خود معین باشد چندان سخت نیست.

درآمد از یوتیوب، مانند اسپاتیفای و سرویسهای مشابه این مزیت را دارد که میتواند خوانندگان را از شرکتهای وابسته بینیاز کند.

آهنگ با من بمون با صدای معین، در دو روز اول پخش شد بیش از ۷۰ هزار بار دیده شد. این آهنگ حدود ۳ دقیقه و نیم طول میکشد.

متن آهنگ با من بمون با صدای زیبای معین:

شعر از بابک صحرایی آهنگ از:‌ حامد حنیفی

همیشه با تو خوشبختم چه عطری تو نفسهاته یه دنیا قد آرامش توی چشمای زیباته بهاری توی دستاته مث یه بارون نم نم همیشه با تو آرومم همیشه با تو خوشبختم همیشه با تو خوشبختم با من بمون که شادی بباره توی خونه شاید یه وقت کشیدیم از بغض این زمونه با من بمون که چشمات تمام زندگیمه عشق تو یادگار روزای سادگیمه تو میخندی و این دنیا شبیه رویاها میشه بدون تو همه دنیا توی آغوش آتیشه مث یه ماه بیتابی که توی برکه خوابیده تورو میدزدمت یک شب از این رویای نادیده همیشه با تو خوشبختم همیشه با تو خوشبختم با من بمون که شادی بباره توی خونه شاید یه وقت کشیدیم از بغض این زمونه

Leave a Comment