اعتراض شدید آزاده تاج‌علی به لیست اصلاح‌طلبان شورا

آزاده تاج‌علی کاندیدای شورای شهر تهران، در اینستاگرام خود متنی درباره مناسبات فهرست‌های اصلاح‌طلبانه این انتخابات شورای شهر تهران نوشته است:
در راه جلسه شوراي عالي سياستگذاري اصلاح طلبان هستم، عزيزان تازه ديشب رزومه من را ديده اند حالا همراه همه دعوت كردند تا به زور و به اعتبار پيام سرشار از نارضايتي خاتمي عزيز از من انصراف بگيرند. مسلما به خاطر زناني مثل اماني، صدراعظم نوري و دانشور انصراف نمي دهم حتي اگر فقط ١٠ راي داشته باشم شرافت دارد تا مردم، رونويسي كنند اسمم را كنار بقيه. بقيه اي مثل نامبرده ها؛ كساني كه ميراث طبيعي، معدني و زيستي ايران را به يغما بردند و به لطف رانت و باندبازي خوش نشستند در دو ليست.
انتخاب افراد را اگر به خاتمي سپرده بوديد مي توانستيد از من هر انصرافي بخواهيد حتي انصراف هاي بزرگتر از صندلي بي اعتبار شورا.
اين گونه لِه كردن #زنان جوانِ بي رانت و معدن و نوكر و كلفت و حزب، يغماي تهران است. به من بگوييد تخصص فرهنگي كدامشان با من برابر است؟ كدامشان شبيه يك زن امروزي ست؟ شبيه يك زن توانمند ولي له شده در تنهايي و جدايي و قسط و اجاره خانه و بيماري در تهران؟ كامنت را باز مي گذارم تا فحش بخورم و خودم باشم. عادت كرده ام.
#آزاده #آزاده_تاج_علي #ليست_اميد#ليست_نااميدي

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز