پست‌های بیشتر ...

افشاگری‌های تازه‌ی پریسیلا پریسلی در مورد الویس

افشاگری‌های تازه‌ی پریسیلا پریسلی در مورد الویس

در ۱۹۶۷، الویس پریسلی با پریسیلا آن بیولیوی۲۱ ساله ازدواج کرد، پس از آنکه هفت سال با هم زندگی کردند. نه ماه بعد، تنها فرزندشان، لیزا ماری، به دنیا آمد. به احتمال روزهای خوبی برای این زوج بوده است، اما در مصاحبه‌ی تازه‌ی هاف‌پست لایو با همسر الویس، پریسیلا مدعی شد که بالانس کردن خانه با شهرت الویس بسیار دشوار بوده است.

پریسیلا به الکس میراندا در این مصاحبه گفت:« خیلی سخت بود، به خصوص این‌که ما نیز بسیار جوان بودیم. همسر بودن، بعدش مادر شدن و مهم‌تر از همه در حرفه‌ی راک اند رول بودن بسیار دشوار است. این سه ترکیب خوبی نیستند. من همیشه دوست داشتم مادر باشم، اما ما خیلی سفر می‌کردیم و الویس می‌خواست که من مدام در کنارش باشم. یک نزاعی بین ما بود تا خانواده از هم متلاشی نشود.»

با این که پریسیلا بیان کرد که اوقات خوشی را با الویس گذرانده بود، اما توجه عموم به آن‌ها پیش و پس ازدواج همه چیز را دشوارتر کرده بود.

1st May 1967: American rock n' roll singer and actor Elvis Presley (1935 - 1977) sits and holds hands with his bride Priscilla Presley on their wedding day, Las Vegas, Nevada. She wears her wedding gown and veil. He wears a carnation in his tuxedo lapel. (Photo by Hulton Archive/Getty Images)

او گفت:«خیلی‌ها از این که من با الویس ازدواج کرده بودم بدشان می‌آمد، و حتا زمانی هم که از الویس جدا شدم خیلی‌ها برای این با من بد شدن. داشتن افرادی که از شما انتقاد می‌کنند و اصلا ندانند که در زندگی شخصی‌تان چه اتفاقی می‌افتد بسیار ناراحت کننده است چرا که من تمام تلاش‌ام را کردم تا همسر، مادر و همراه ایده‌آلی برای خانواده‌ام باشم، اما جاده‌ی دشواری نیز بود.»

این زوج پس از آنکه برای اولین بار در لاس‌وگاس بله را به هم گفتن چندین سال بعد نیز در هاوایی دوباره به هم بله گفتند. اما در نهایت در سال ۱۹۷۳ این دو از هم جدا شدند.

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید. 

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟