بازیگر سنیز کاراچای در استانبول ظالم کیست؟ مینه توقای را بیشتر بشناسید. بیوگرافی او و معرفی همسرش

اگر استانبول ظالم را می بینید شنیز کاراچای را می شناسید. او همسر زیبای آگاه کاراچای است که با وارد شدن سحر و فرزندانش به قصر کاراچای با او آشتا می شویم. شنیز مادری است که برای محافظت از فرزندانش هر کاری می کند و حاضر است به هر کسی آسیب برساند تا فرزندانش آسیب نبینند.اگر می خواهید بدانید بازیگر نقش او کیست؛ این مطلب برای شماست.
مینه در سال 1978 به دنیا آمد. او فرزند پدر مجردی است که در هنگام تولد او در حال انجام وظیفه در کنیا Konya بود. ورودش به عرصه بازیگری، با بازی در نمایش خرس کوچک با گوش های بزرگ در 1997 در تئاتر Masal Gercek بود. در همان زمان در یک مرکز هنری به آموختن بازیگری پرداخت. با این حال طبق گفته ها به دلیل بی نظمی یکی از 13 نفری بود که از کلاس 15 نفری حذف شد. در سال 1998 در دانشگاه دولتی استانبول در رشته تئاتر فارغ التحصیل شد. پس از فارغ التحصیلی بازی در نمایش در کمپانی سماور را آغاز کرد.
او در نمایش های Işıl Kasapoğlu، Onikinci Gece شب دوازدهم و Kuşlar Meclisi مجلس پرندگان بازی کرد. در سال 2003 در سریال Gülbeyaz ایفای نقش کرد. در 2004 در سریال Ask Olsun بازی کرد و در فیلم سینمایی Gonul Yarasi بازی کرد. در سال 2006 کارشناسی ارشدش در رشته تئاتر را گرفت. و بعد در دو سریال Star Tv به نام های Gulpare گلپاره و Benden Baba Olmaz نقش اول را ایفا کرد. در سریال Aynadaki Dusman دشمن در آینه که از شبکه TRT1 پخش می شد بازی کرد. او از سال 2007 در نمایش های ناظم حکمت بازی می کند.
او در سریال Öyle Bir Geçer Zaman Ki روزی روزگاری، در نقش بهار بازی کرد.
او در سال 2013 مجری مراسم سومین جایزه تلویزیون آنتالیا شد. در سال 2014 در سریال Kalp Hırsızı نقش اول را بازی کرد اما مدتی بعد تولید این سریال متوقف شد. او در فصل اول سربال Medcezir جذر و مد، ایفای نقش کرد بعد از سریال جدا شد. فیلمنامه نویس این سریال در حساب توئیتر خود اعلام کرد که او به خواست خود سریال را ترک کرده است.

او با بازیگر ایتالیایی، Gianfranco Russo رابطه دارد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز