بازیگر نقش اندر آرگون در سریال سیب ممنوعه کیست؟ شوال سام را بیشتر بشناسید

اگر سریال سیب ممنوعه را می بینید حتما اندر را خوب می شناسید. سیب ممنوعه با نقشه ی شکست خورده ی او شروع شد و اندر همه چیزش را باخت. حالا او بی وقفه برای به دست آوردن چیزهایی که از دست داده تلاش می کند و در کشیدن نقشه هایش از هیچ چیز ترسی ندارد. تقریبا هیچ لحظه ای نیست که اندر در آن در حال بازی یک نقش برای عملی کردن کارهایش نباشد. اگر کنجکاو شده اید بدانید بازیگر نقش اندر، این زن جذاب و خوش پوش و البته بدجنس کیست این مطلب مال شماست.

 

 

تولد و تحصیلات

شوال سام در 1973 در استانبول به دنیا آمد. شووال سام ، یکی از دو دختر هنرمند لمن سام، خواننده مشهور است.  او یک خواهر بزرگ تر به نام شهناز دارد. مادر و پدرش، سلیم سام، وقتی او 6 سال داشت از هم جدا شدند.  او دوران دبستان و راهنمایی خود را در در مدرسه حسنعلی یوسل گذراند  و دبیرستان را در مدرسه فنی استانبول به پایان رساند.  بعد هم تحصیلات عالی خود را در دانشگاه مرمره ، دانشکده هنرهای زیبا ، گروه گرافیک به پایان رساند.

 

داستان ازدواج

شوال که در 14 سالگی طرفدار پر و پا قرص تیم فوتیال بشیکتاش بود، برای نشریه مدرسه یک مصاحبه با متین تکین، بازیکن اقسانه ای این تیم که به توقان زرد مشهور بود انجام داد. در این مصاحبه متین در پاسخ به یک سوال در مورد ازدواج گفت به ازدواج فکر نمی کنم. شوال هم او را به رستورانی دعوت کرد و متین هم از خداخواسته پذیرفت. سه سال بعد این رابطه به ازدواج ختم شد. از قدیم گفته اند “لقمه گنده بخور، حرف گنده نزن” (ضرب المثل ترکی) آنها یک پسر به نام تاریک امیر دارند.

 

موسیقی

شووال سام در سریال بهترین بابا  Super Baba  که بین سالهای 1993 و 1998 منتشر پخش می شد، تحسین زیادی را برای شخصیت خود دنیز دریافت کرد و او در سال 2006 با آلبوم Sek خود اولین گام را در حرفه موسیقی خود برداشت. در سال 2007 دومین آلبومش را  به نام stanbul`s secrets  رازهای استانبول منتشر کرد. در سال 2008 ، سومین البوم خود را با نام Karadeniz  روانه بازار کرد. در این آلبوم او ترانه های فولکلور کارادنیز را بازخوانی کرده است.

در سال 2010 شوال سام ترانه های  arabesk  دهه 70 را با سبک خاص و صدای گرم خود بازخوانی کرد. او که در سریال های زیادی ایفای نقش کرده بود، در تیزرهای تبلیغاتی زیادی هم دیده می شد. در سال 2013 او آلبومی به نام تانگو منتشر کرد که در آن موسیقی تانگوی مدرن و کلاسیک ترکیه و کشورهای دیگر را با تنظیمی جدید بازخوانی کرد.

 

شوال سام که همیشه با زندگی ساده و بی حاشیه اش جلب توجه می کند، علاقه ای به حاضر شدن جلوی دوربین جز در مواقع کاری و حرفه ای ، ندارد. قد او 150 و وزنش 57 است و متولد برج عقرب است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز