بازیگر نقش دمیر در سریال لروکس کیست؟ فورکان آندیچ را بیشتر بشناسید. ماجرای خیانت او به ستاره‌ی سریال گودال با همبازی اش در لروکس چیست؟

بازیگر نقش دمیر در سریال لروکس کیست؟

ماجرای خیانت او به ستاره‌ی سریال گودال با همبازی اش در لروکس چیست؟

فورکان آندیچ را بیشتر بشناسید.

سریال لروکس یا همه جا تو از همان ابتدا موقعیت متفاوت و جذابی رو به تصویر می کشه. دختر و پسری که به اجبار همخونه می شن و انقدر لجباز و یک دنده ن که هیچ امیدی به تموم شدن دعواها و بهتر شدن رابطه شون نیست اما نگران نباشید! همونطور که خودتون هم حس کردین غافلگیری هایی در راهه! پسر لجباز این سریال دمیر، آدمی باهوش، شسته و رفته و سختکوشه. برخورد سرد و رسمی ای داره و این به دلیل زخم هاییه که در کودکی خورده. اما پشت این ظاهر سرد آدمی بخشنده و مهربون پنهانه. اگر کنجکاوید بدونید بازیگر نقش دمیر کیه و چطور شروع به بازی کرده و چه فیلم ها و سریال هایی بازی کرده، این ویدئو برای شماست.

فورکان آندیچ در سال 1990 در استانبول به دنیا آمد. بعد از گرفتن لیسانسش، اولین تجربه بازیگری در تلویزیون را در سریال زنان خانه دار ناامید Umutsuz Ev Kadınları به دست آورد. در سال 2014 در “عروس های فراری” در سال 2015 گل های شکسته و در سال 2016 در سریال انتقام شیرین بازی کرد.
دوران ابتدایی و دبیرستان را در آتاشهیر استانبول گذراند. در سال 2007 بعد از تمام شدن دبیرستان به اوکراین رفت. در دانشگاه پلی تکنیک کیف سال اول را به آموختن زبان و آماده شدن برای ورود به دانشگاه گذراند. در سال دوم در رشته اقتصاد شروع به تحصیل کرد. به دلیل مساله همسان سازی مدارک تحصیلی در سیستم آموزشی، ناچار شد به استانبول برگردد. مدتی در دانشگاه بیلگی در رشته برنامه سازی رادیو و تلویزیون تحصیل کرد و بعد از آن در سال تحصیلی 2011-2012 در اولین دوره ارتباطات و طراحی بصری دانشگاه یدی تپه شروع به تحصیل کرد و افقی برای او روشن شد. او که از سال 2007 در تیزرهای تبلیغاتی زیادی بازی کرده بود، در سریال زنان خانه دار ناامید که در سال 2011 پخش شد و از روی سریال Desperate Housewives ساخته شده بود نقش لونت را بازی کرد. در سال 2012 در سریال راه امیر که به نوعی ادامه سریال اسمش را فریحا گذاشتم بود، نقش سلیم را بازی کرد. بعد از آن در سال 2014 در سریال عروس های فراری در نقش سلیم، تک فرزند یک خانواده ثروتمند را بازی کرد. در 2015 در سریال گل های شکسته یا kirgin cicekler نقش گوکان را بازی کرد. بعد در سریال انتقام شیرین tatli intikam نقش سینان را ایفا کرد و در سال 2017 در سریال مریم در نقش ساواش ظاهر شد.
فورکان به مدت 11 سال به صورت حرفه ای بسکتبال بازی کرده است. قد او 190 و وزنش 88 است.
در سال فورکان 2018 با دیلان چیچک دنیز که بازیگر نقش سنا در سریال گوداله رابطه داشت. اما زود از هم جدا شدند. دیلان در مورد او گفته بود: هنوز هم دوسش دارم اما برگشتنی در کار نیست.” بعد از اینکه فورکان در سال 2019 در سریال لروکس یا هر یرده سن با آیبوکه پوسات همبازی شد، با توجه به رابطه نزدیک و خارج از پشت صحنه ی آنها بود. شایعاتی زیادی در مورد رابطه این دو همبازی گفته شد. چیزی که این شایعه را داغ تر کرد دوستی قدیمی آیبوکه و دیلان بود و بعد از این شایعات دیلان آیبوکه را از لیست دوستانش در اینستاگرام حذف کرد. با تمام این سر و صداها، آیبوکه و فورکان هیچ وقت رابطه شان را تایید نکردند!

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز