بازیگر نقش سحر ییلماز در سریال استانبول ظالم کیست؟ دنیز اوئور را بیشتر بشناسید

 

 

سریال استانبول ظالم را می بینید؟ اگر جوابتان مثبت است پس سحر را می شناسید. مادری که به اجبار از روستا به شهر آمده و دچار مشکلات زیادی شده است. او به همراه بچه هایش سرایدار قصر کاراچای است و تلاش می کند از فرزندانش محافظت کند. اما آن ها هر روز درگیر دردسر جدیدی می شوند. با این حال سحر زنی قوی و مغرور است  که در هر موقعیتی از حق خانواده اش دفاع می کند. اگر می خواهید بدانید بازیگر نقش سحر کیست، این مطلب را از دست ندهید.

 

 

 

دنیز اوئور  Deniz Ugur  در سال 1973 در آنکارا به دنیا آمد. او تنها فرزند هنرمند مشهور اپرا، مته اوئور و بالرین معروف سونا اوئور است. او از دانشگاه دولتی استانبول در رشته تئاتر در سال 1995 فارغ التحصیل شد. قبل از دوره لیسانسش در تئاتر  Kenter  در نمایشی به نام Gorunmeyen Dostlar   دوستان نامرئی، با ایفای نقش اول حرفه ی بازیگری را آغاز کرد. در سالی که لیسانسش را گرفت در نمایش Cetin Ceviz  بازی کرد. در سال 1997 در نهمین جشنواره فیلم آنکارا برای بازی در فیلم  “آناتومی یک مرد” جایزه استعداد نوی بازیگری را گرفت.

او مدتی در روزنامه وطن مقاله نویس بخشی به نام ” عاشق بازار” بود.

در سال 2001 فیلم نامه سریال “با من ازدواج می کنی؟” را نوشت و به همراه همسرش Ismail Hakki Sunat  در نقش اول آن ظاهر شد.در سال 2006 در سریال “زندگیم فدای تو” بازی کرد. بعد از آن در سال 2011 در سریال” نامت را فریحا گذاشتم” بازی کرد. در سال 2013 در برنامه “مثل فیلم” مجری گری کرد. در سال 2013 جایگزین Evrim Solmaz  در سریال “زنان خانه دار ناامید”  شد.

او در سال 1992 در 19 سالگی با روزنامه نگاری به نام Sirzat Bilallar   ازدواج کرد و پس از 3 سال از او جدا شد. او در 1996 با Ismail Hakki Sunat  ازدواج کرد و همسرش در سال 2004 پس از یک دعوا و درگیری با همسایه اش، با شلیک یک گلوله از طرف او کشته شد. آنها یک پسر به نام Engin Deniz Sunat  دارند.

او در سال 2007 با  Temer Karadagli  بازیگر، وارد رابطه شد.

او به مدت سه سال با Reha Muhtar  در رابطه بود و آن ها از این رابطه ی دو دختر دوقلو به نام های Mina  و Poyraz  دارند. او در سال 2013 با Oncun Benli  کارگردان، نامزد شد. او در سال 2014 در فیلم نامزدش که در ژانر وحشت بود بازی کرد.

او در کنار بازیگری به مقاله نویسی در روزنامه ها، سرودن شعر،  نوشتن رمان و فیلمنامه هم می پردازد.قد او 167 وزنش 56 و متولد برج میزان (ترازو) است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز