پست‌های بیشتر ...

بازیگر نقش سنجر در سریال دختر سفیر کیست؟ انگین آکیورک را بیشتر بشناسید. معشوقه او کیست؟

سنجر  پسر یک کشاورز فقیر که جز موئلا جایی را ندیده و عاشق دختری شده که به سفرهای دور و درازی رفته و این عشق برای او هم به یک سفر طولانی تبدیل می شود. سال ها عشق و دوری و بعد شب وصالی که به این عشق پایان می دهد. اما 9 سال بعد این عشق به شکل دیگری برمی گردد. با اندوه و حسرت…

سنجر مردی پاک و صادق است. مردی نترس و قوی که سخت کار کرده و  تواسته خانواده اش را از فقر به ثروتی بزرگ برساند. خشم و درد او هم به اندازه ی عشق و شادی اش بزرگ است. اگر کنجکاوید بازیگر نقش سنجر را بشناسید این ویدئو برای شماست.

 

 

انگین آکیورک در سال 1981 در آنکارا متولد شد. پدرش کارمند و مادرش خانه دار است و یک برادر کوچک تر از خود دارد. او در دوران کودکی فوتبال بازی می کرد در رویاهاش خود را یک فوتبالیست می دید. او که طرفدار بشیکتاش است از دانشکده ی زبان و تاریخ دانشگاه آنکارا در رشته زبان فارغ التحصیل شد. در سال های دانشجویی به تئاتر علاقمند شد و در نماش های زیادی ایفای نقش کرد. در سال 2004 در مسابقه ی ستاره های ترکیه اول شد و اولین قدمش را در دنیای هنر برداشت. این مسابقه نقطه عطف زندگی او بود. بعد از این مسابقه در سریال داماد خارجی بازی کرد. از سال 2004 تا 2007 در سریال داماد خارجی نقش کادیر صادیک اوغلو را ایفا کرد و در این بین در سال 2006 در فیلم کادَر یا تقدیر در نقش جواد ظاهر شد. برای این نقش از دو جشنواره جایزه امید آینده بازیگری را دریافت کرد.  در سال 2009 در سریال بیر بولوت اولسام نقش مصطفی بولوت را بازی کرد. او با استعداد و ظاهر جذابش طرفداران زیادی پیدا کرد. بزرگ ترین و بهترین نقش او  از سال 2010 تا 2012 در سریال فاطماگولون سوچو نه؟ یا گناه فاطماگل چیست؟ بود که در آن به نقش کریم ایلگاز جان بخشید.او در سال 2014 با توبا بویوک اوستون در سریال کارا پارا عاشک در نقش عمر دمیر ظاهر شد. برای بازی در سریال فاطماگل و کارا پارا آشک جایزه ی بهترین بازیگر مرد را برنده شده است.  در جشنواره بین المللی درام سئول در سال 2015 بهترین بازیگر مرد شده و در همان سال نامزد “بهترین گروه بازیگری” برای جایزه امی  شده است. گفته می شود او یک سال است با طراح مُد، نوبهار دُیوران در رابطه است. آنها از طریق دوستان مشترکشان با هم آشنا شده اند. انگین که همیشه زندگی شخصی خود را از دید عموم پنهان کرده، جاهای خلوت را برای رفت و آمد و گشت و گذار انتخاب می کند و آنها برای با هم دیده نشدن، جدا جدا وارد مکان ها می شوند.

قد او 187 و وزنش 81 است و متولد برج میزان است.

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟