خلاصه داستان سریال دختر سفیر، شخصیت‌ها، بازیگران. چه کسانی دختر سفیر را ببینند؟


اگه از طرفدارهای سریال عشق ممنوعه یا هرجایی یا کارا سودا (عشق ابدی) یا عشق و جزا بودید، به نظر میرسه سریال تازه ای رسیده که احتمالا دوستش خواهید داشت و نباید فرصت تمایشایش را از دست بدهید: »دختر سفیر.»

داستان حماسه عشق ناره و تاجر ثروتمند سانجار؛ داستان عشق و نفرت، ترس و شجاعت و خشم و محبت؛ و همین تضادها این سریال را به یک سریال جذاب تبدیل کرده. شخصیت های این سریال در موقعیت های پیچیده ای قرار می گیرند و تصمیم ها و انتخاب های آنها ما را با خود همراه می کند. ناره، شخصیت اصلی داستان، زن جسوری است که در مسیری پیش می رود که ما او را با خودش، درد و عشق و امید و زخم هایش، و در نهایت جنگیدنش می شناسیم و او را ناره می نامیم نه دختر سفیر. اگر تا حالا در مورد دختر سفیر نشنیدید یا تصمیمی برای دیدنش نداشتید امیدواریم با این معرفی کوتاه، این سریالو دنبال کنید و از دستش ندید.

انگین آکیورک و نسلیهان آتاگول دوعولو که در این سریال  برای اولین بار به عنوان  نقش های مکمل ظاهر می شوند ، داستان حماسه عشق ناره (نسلیهان آتاگول دوعولو)  و تاجر ثروتمند سانجار (انگین آکیورک) را روایت می کند.

نویسندگان این سریال عایشه فردا اریلماز و صدیف ناهیر ادرم  هستند و امره کاباکوشاک روی صندلی کارگردانی این سریال نشسته است.

دختر سفیر محصول  Medyaو NGMاست و از Star Tv  پخش می شود.

اما داستان دختر سفیر چیست؟ و شخصیت های این سریال چه کسانی هستند و بازیگران آنها کیستند.

سانجار که فرزند یک مرد فقیر است ، در سن کم عاشق ناره می شود . ناره دختر سفیر است و در کودکی به بدروم برای تعطیلات می آید.این د وبا وجود اختلاف طبقاتی یکدیگر را دوست دارند و سالها برای عشقشان می جنگند.  سرانجام ،  ناره فرار می کند و پیش سانجار می رود ، اما او به طور ناگهانی در شب وصال از نظر ها گم می شود.   هیچ کس دیگر او را دوباره نمی بیند.

برخی می گویند ، او به دریا افتاد ، برخی گفتند دختر سفیر به اروپا فرار کرد.  یک شاعر هم آهنگ های عامیانه را برای آنها می سراید  و می گوید دخترسفیر مثل یک پرنده پرواز کرد و رفت.  بنابراین ، داستان غم انگیز ناره و سانجار به یک حماسه تبدیل می شود.

دختر سفیر که در شب عروسی اش ناپدید شد ، نه سال بعد در یک شب عروسی دیگر ظاهر شد.  این عروسی عروسی سانجار است و ناره دخترش را به پیش پدرش سانجار آورده است.

ناره چلبی:

دختر یک سفیر.  او در ایسلند به دنیا آمد.   در نروژ ، ژاپن ، هند بزرگ شد و به هشت زبان زنده جهان مسلط است.او همیشه عاشق سانجار بود. همیشه درد رانده شدن  توسط سانجار را تحمل می کند و دخترش ملک را در قلبش نگه می دارد. دختر مردی که صاحب عشق بزرگ او نشد.

پس از سانجار ، دخترش را بزرگ کرد و برای او زندگی کرد.  دختری زیبا و ظریف مثل فرشته ها ، در عین حال دختری جسور پرورش داد.

ناره جنگجو است؛  یک زن بسیار مصمم و بسیار باهوش . او  آنچه را که مغز و منطقش بگوید انجام می دهد.

بازیگر نقش ناره چلبی در سریال دختر سفیر کیست؟

نقش ناره را نسلیهان آتاگول دوئلو بازی کرده است.نسلیان آتاگول که در سال 1992  در استانبول به دنیا آمده ، در سن 27 سالگی در اوج کار خود قرار دارد.  نسلیهان آتاگول ، که در دانشکده هنرستان یدی تپه  تحصیل کرده است بود ، ابتدا به عنوان بازیگر خردسال در سریال برگ ریزان شرکت کرد و مهارت های بازیگری خود را در کنار استادان حرفه ای تقویت کرد.  از  سریال هایی که نسلیان آتاگول در آن نقش آفرینی کرد و از لحاظ متفاوت بودن سناریو مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود ، فاتح حربیه بود. بعدها با شخصیت نیهان که در سریال “عشق بی نهایت” (کارا سودا) به یک بازیگر برجسته در جهان تبدیل شد.  او با کادیر دوعولو که مانند خودش  بازیگر است ،  ازدواج کرده است.

 

سانجار افه اولو

او پسر پاک و صاوق یک کارگر باغ زیتون است.  سانجار که از موگلا بیرون نرفته است، از کودکی عاشق ناره است.  او که عاشق اسب سواری است و چوگان است. او مردی نترس و قوی است. سانجار که نتوانست خیانت ناره را فراموش کند ، بعد از او سخت کار می کند و باغ های زیتونی را که پدرش در آنها کار می کند را می خرد و اکنون مرد ثروتمندی است. اکنون با خانواده اش در یک عمارت زندگی می کند. سانجار برای فراموش کردن ناره تصمیم می گیرد با منکشه ازدواج کند.  درست زمانی که قرار است عروسی او و منکشه سر بگیرد ناره با دختری 8 ساله در کنارش پیش او بر می گردد. او مردی پرابهت است که در عین حال قلبی رئوف دارد،  عصبانیت و عشق بسیار زیادی دارد ، شادی و درد زیادی دارد و هیچوقت از حال مردمش غافل نمی شود و به آنها کمک می کند.

بازیگر نقش سانجار در سریال دختر سفیر کیست؟

نقش سانجار را انگین آکیورک ایفا می کند. انگین آکیورک که در سال 1981 در آنکارا به دنیا آمد ، 38 ساله است.  انگین آکیورک که مقطع کارشناسی را در دانشگاه آنکارا گذرانده ، با اینکه هیچ برنامه ای برای بازیگر شدن نداشت از طریق مسابقه ستارگان ترکیه به شهرت رسید.  او با سریال های 《داماد خارجی》و 《دروغ سیاه》بر روی پرده تلویزیون ظاهر شد. او با بازی در سریال 《فاطماگل》شهرت بسیار زیادی هم در ترکیه و هم در کشورهای اروپایی به دست آورد. او  در سریال 《لطیفه》نقش اول را داشت .

 

گدیز ایشیکلی

پسر یکی از بنیانگذارترین خانواده های موغلا.  پدر وی شهردار محبوب موغلا بود. او یک تاجر بسیار محبوب و شریک سانجار است.

از وقتی که ناره با دخترش به موغلا بازگشت عاشق او شد ، اما سانجار نیز بهترین دوست اوست!

گدیز مرد طنازی است اما وقتی عصبانی می شود ، می تواند دنیا را بسوزاند و آن را تماشا کند.

بازیگر نقش گدیز در سریال دختر سفیر کیست؟

نقش گدیز را اوراز کیگاریارلو (گدیز) ایفا می کند

اوراز کیگاریلولو در سال 1987 در ازمیر متولد شد و 32 سال دارد.  اوراز کیگاریالو که فارغ التحصیل رشته تبلیغات دانشگاه University stanbul Bilgi است ، برای اولین بار در سریال 《پیس یدیلی》 شناخته شد.  اوراز کیگولارلوو به خاطر بازی در سریال دیوانگان کلاویه مشهور شد.  اوراز کیگاریلووغلو که به تازگی در سریال های تلویزیونی پدرها می دانند و ما معصوم نیستیم ، ایفای نقش کرده.  اوراز کیاگلوارلو با بازی در نقش دنیز انار در ماهی اجه ، محبوبیت و علاقه  مخاطبان را به دست آورده و جایگاهی در کادر بازیگران دختر سفیر پیدا کرده است.

 

یحیی افه اولو

برادر سانجار ، شوهر الوان ، فرزند وسط هالیسه است.

به او یحیی سانجار یا یحیی الوان می گویند.  به جز بودن در کنار برادر و خانواده اش ویژگی خاصی ندارد، هیچ مشکلی با قرار گرفتن در زیر سایه برادرش ندارد ، مردی که علاقه مند به ماشین و فوتبال است و از زندگی خود خوشحال است.

بازیگر نقش یحیی در سریال دختر سفیر کیست؟

بازیگر نقش یحیی، دوعوکان پولات  است.

دوعوکان در سریال قول ، کاراکتر مردی عاشق را جان بخشیده و در 7قسمت سریال معجزه ظاهر شده است.

دوعوکان پولاد متولد 1990 در استانبول و 29 سال سن دارد.  وی فارغ التحصیل گروه بازیگری دانشگاه بیکنت است.  صدای زیبایی دارد.

 

الوان افه اوعلو

عروس اول هالیسهه، همسر برادر سانجار، یحیی است.  آنها او را  از روستا به عنوان عروس خود انتخاب کردند ، او تازه به دوران رسیده و خودنماست. بسیار پرانرژی  است.  یک زن بسیار گستاخ و بی نزاکت است..

مادرشوهرش به او الوان ندید بدید به او می گوید اما او عاشق مادر شوهرش است.  او قبل از شوهرش عاشق مادرشوهرش بود و می خواست عروس هالیسه باشد ، نه همسر یحیی.

بازیگر نقش الوان در سریال دختر سفیر کیست؟

بازیگر نقش الوان هیودا زیزان آلپ است. او در سال 1993 در استانبول بدنیا آمد.  او که فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هالیچ است ، به تازگی در سریال دریای سبز و فی ظاهر شده است.  این بازیگر زن زیبای 26 ساله، فارغ التحصیل رشته  ویولن دانشکده هنر، دانشگاه میمار سینان و بخش تئاتر دانشگاه هالیچ است.

آکین وردارلی

مردی که ناره با او در یک خانه بزرگ شد و او را مانند برادرش می داند

وقتی خانواده بسیار ثروتمندش در یک تصادف درگذشتند، وی تحت سرپرستی سفیر بیگ ، دوست صمیمی پدرش قرار گرفت.  وقتی فهمید که سفیر بیگ  به میراثش چشم دارد ، او هم به ناره چشم می دوزد.آکین  یک جامعه شناس خودشیفته است.  او نسبت به کارهایی که انجام می دهد احساس مسئولیت نمی کند و نمی داند پشیمانی چیست.

بازیگر نقش آکین در سریال دختر سفیر کیست؟

نقش آکین را ارهان آلپای ایفا کرده . وی متولد 24 آوریل 1985 ، فارغ التحصیل دانشکده هنر هنرستان پانتومیم دانشگاه استانبول است.  وی پس از دریافت مدرک  بازیگری از استودیوی شاهیکا تکاند ،  با سریال خیابان های پشتی وارد حرفه کاری اش شد. وادی گرگ ها، زشت و زیبا، از عشق نمیشه فرار کرد، مساله شرف، مادرها و مادربزرگ ها، عشق بی پایان از جمله سریال هایی است که آکین در آن ها نقش آفرینی کرده است.

 

گوون چلبی

پدر سفیر ناره؛  آقای سفیر

او در حال حاضر در مونته نگرو  سفیر است.  علی رغم اینکه درخانواده ای بسیار نجیب تربیت شده ، او یک ضعف پنهان دارد که هم باعث شرم اعتبار خانوادگی و هم اعتبار کاری اش می شود ؛ قمار.

سفیر بیگ یک بمب غروراست.  او از روستایی ها و مردم متنفر است ، او خود را شخصیتی بسیار بزرگ می داند.  اما او از نظر شخصیتی بسیار ضعیف است ، بین نقاط ضعف و غرور بی جای خود در تنگناست.

بازیگر نقش آقای سفیر، گوون چلبی، در سریال دختر سفیر کیست؟

بازیگر نقش سفیر اردال کوچوکومورجو است. اردال بازیگر تئاتر است. وی در سال 1981 از هنرستان دولتی آنکارا فارغ التحصیل شد.  پس از فارغ التحصیلی ، کار خود را در تئاترهای دولتی آنکارا آغاز کرد.  بعدها به عنوان مدرس بازیگری در بسیاری از دانشگاه ها مشغول به کار شد.  او بین سالهای 1984-1985 تئاتر انتخابی را در METU تدریس کرد.  وی بین سالهای 1998-2002 و گروه تئاتر دانشگاه اسکی شهیر آنادولو در بخش تئاتر هنرستان ایالتی هاچتهه و بین سالهای 2004-2006 در دانشکده علوم تئاتر جغرافیای زبان و تاریخ دانشگاه آنکارا و در سال 2005 در دانشکده علوم بازرگانی دانشگاه باکنت کار کرد.  وی در مؤسسات مختلف سمینارهایی را در زمینه های صدا ، دیکته و زبان بدن برگزار کرده است.  در سال 2005 ، او در کمیته ادبی تئاترهای ایالتی خدمت کرد.  او همچنین در بخش های مختلف تلویزیونی و سینمایی فعالیت می کند.

 

هالیسه افه اولو

مادر سانجار. زمانی در خانه شهردار کار می کرد ، اکنون بانوی عمارت افه اوعلو است. او با منکشه که مانند خودش از خانواده ای سطح پایین و فقیر است ، ابراز همدردی زیادی می کند ، از دختر سفیر،  ناره متنفر است.

هالیسه یک “بولا” است ، که در موغلا به معنی شیرزن است. بخاطر فرزندانش زندگی خود را می دهد ، اما کارهای او اشتباه است؛ به خاطر کارهای او همه با آنها دشمن هستند.

بازیگر نقش هالیسه در سریال دختر سفیر کیست؟

نقش هالیسه را  گونجا سیلاسون بازی کرده است. گونکا سیلاسون در سال 1966 در استانبول متولد شد.  تحصیلات خود را در دانشگاه آنکارا و گروه بازیگری به پایان رساند.  او اولین تجربه بازیگری خود را با سریال تلویزیونی ردیف عقب  داشت.  وی در سریال قلبم محل آتش، گل سیاه، دفتریادداشت، گمشده، من حالا امیدوارم ، ماهیان خسته از آب، مدرک و اسمش را فریحا گذاشتم حضور به عمل آورده است.

 

منکشه افه اوعلو

تازه عروس سانجار.  او مجبور است بجنگد چون حالا قهرمان حماسه ، ناره برگشته است.  او در همان شب که ازدواج کرد  صاحب دختری ناتنی شد!

منکشه یک شیطان است.  اما او مانند یک فرشته دیده می شود و با مظلوم نمایی ذاتش را مخفی می کند.

بازیگر نقش منکشه در سریال دختر سفیر کیست؟

نقش منکشه را  تولین یزکان ایفا کرده است. تولین یزکان متولد 1991 در استانبول ، فارغ التحصیل بازیگری دانشگاه بیکنت است.  در سال 2014 ، او با سریال انتقام مارها ، وارد حرفه خود شد.  بعداً او در سریال داستان یاز نقش آفرینی کرد و با این سریال شناخته شد.  حال او شخصیت ایپک را در سریال داستان های بودروم ایفا می کند.

 

 

موگه ایشیکلی

خواهر بزرگتر گدیز.  روانشناس است.  او هرگز ازدواج نکرده زیرا هرگز مردی را که در هنگام بیست سالگی عاشقش بود فراموش نکرد. موگه کاملا آدمی درونگرا است.  با وجود حرفه روانشناسی ، تنها رویای او پختن باقلوا برای آن مرد است.

بازیگر نقش موگه در سریال دختر سفیر کیست؟

بازیگر نقشه موگه  اسرا کزل دوعان است. او در سال 1979 در استانبول متولد شد.  تحصیلات خود را در بخش تئاتر هنرستان دولتی دانشگاه استانبول به پایان رساند.  او اولین تجربه بازیگری خود را در سال 2005 با سریال لباس عروس سفید تجربه کرد.

 

کاوروک عمر

دوست دوران کودکی سانجار و شاعر دهکده است. وقتی او مشغول خواندن شعر عاشقانه یا آواز محلی نیست ، به کارهای عمارت افه اوعلو رسیدگی می کند. می گویند دیوانه است اما او عاقل تر از هر کسی است.  دیوانه است یا عاقل معلوم نیست .اگر روزی روی آب راه برود هیچ جای تعجب نیست.

کاوروک درویش روستاست.او در میان مردم در جستجوی حق است.

بازیگر نقش کاوروک در سریال دختر سفیر کیست؟

 

بازیگر نقش کاوروک ادیپ تپه لی است. ادیپ تپه لی بازیگر تئاتر است که متولد 1989 است.  در جشنواره جوایز عافیفه ژاله کاندیدای موفق ترین  استعداد جوان سال (موسیقی اعتراضی) و در جوایز موسیقی صدری آلیشیک( بدخلق)  برنده بخش بازیگر مکمل مرد شد..

در مجموعه فیلم های موسیقی اعتراضی و لیست جنایت های مادرم ایفای نقش کرده است.

 

زهرا افه اوعلو

 

خواهر کوچک سانجار و تنها دختر هالیسه است.  در عین حال ، عشق پنهانی دیوانه روستا،  کاوروک عمر است.

زهرا بسیار دوست داشتنی است.  دختری با ظاهری  مدرن و باهوش است  ، بسیار شاداب و پرانرژی است.  علی رغم معلولیتش ، دلیل شادی و انرژی در عمارت افه اوعلو است.

بازیگر نقش زهرا در سریال دختر سفیر کیست؟

جمره اوکتم بازیگر نقش زهراست. او  در استانبول متولد و بزرگ شده است.  جمره اوکتم ، که طرفدار فنرباغچه هم هست ، از دبیرستان فنرباغچه فارغ التحصیل شد.  رویای بعدی جمره اوکتم بازیگر شدن بود، بنابراین وی تحصیل در رشته تبلیغات دانشگاه باغچه شهیر را آغاز کرد و  در یک آژانس بازیگری ثبت نام کرد و برای بازی در سریال عشق و آبی برای کاراکتر گلثوم انتخاب شد.

 

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز