پست‌های بیشتر ...

خلاصه داستان سریال دختر سفیر


داستان حماسه عشق ناره و تاجر ثروتمند سانجار؛ داستان عشق و نفرت، ترس و شجاعت و خشم و محبت. داستان تصمیم و انتخاب در موقعیت هایی نفس گیر و پیچیده. داستان زن جسوری که او را با درد و عشق و امید و زخم هایش، و در نهایت جنگیدنش خواهیم شناخت. داستانی بر اساس واقعیت.
مجله تصویری مشکی که توش از خودِ سریال ها و هر چیزی که مربوط به قصه شون باشه میگیم براتون تا هم بتونید راحت تر سریال ها رو برای شما انتخاب کنید و هم، با دونستن جزئیاتی در مورد سریالی که تماشا می کنید، ازش بیشتر لذت ببرید.
تو این ویدئو داستان سریال دختر سفیر رو برای شما خواهم گفت. اگه می خواید بیشتر در مورد این سریال بدونید، قبلا یک سریال پلاس مفصل برای این سریال ساخته ایم که می تونید توی کانال مشکی مدیا تماشاش کنید. تو اون ویدئو به جز داستان، شخصیت ها و ارتباطشان رو با هم براتون تحلیل کردیم و بازیگرهای سریال ها رو هم یکی یکی معرفی کردیم. این ویدئو، برای اونایی که حوصله ی ویدئوهای طولانی رو ندارن و فقط می خوان خلاصه ی داستان سریال رو بدونن.
خب، ماجرا از این قراره:
سانجار افه ائلو پسر یک مساقات کار است که مزرعه ی زیتون شهردار را می کارد. او کل زندگی اش در بدروم، شهری کوچک در ساحل دریای اژه زندگی کرده و هرگز فرصتی برای ترک روستایش پیدا نکرده. سانجار در کلبه ای کوچک داخل مزرعه ی زیتون به همراه خانواده زندگی می کند و در مزرعه شهردار کارگری می کند.
در طرف دیگر، ناره دختر سفیر است. به خاطر شغل پدرش، در سراسر زندگی اش بسیار سفر کرده و در کشورهای مختلفی مثل هند، ژاپن، نروژ زندگی کرده. او در تابستان برای گذراندن تعطیلاتش به بدروم می آید.
سانجار و ناره عاشق هم می شوند؛ حتی با وجود اینکه هرکدام دنیای متفاوتی از دیگری دارند و زندگی شان بالکل با هم فرق داشته. آن ها از کودکی عاشق هم بوده اند و با رویای ازدواج با یکدیگر بزرگ شده اند. سال ها برای عشقشان می جنگند و در نهایت، ازدواج می کنند. ولی در شب ازدواجشان، سانجار باخبر می شود که آکین، کسی که برای ناره حکم برادر داشته، به او تجاوز کرده و ناره، باکره نیست. بی تفاوت به تلاش های ناره، سانجار حرف او را باور نمی کند و خیال می کند ناره به او وفادار نبوده و نیست.
در همان شب، ناره بی هیچ رد و نشانی ناپدید می شود و دیگر هرگز کسی از او باخبر نمی شود. بعضی می گویند بازگشته به اروپا، بعضی می گویند مرده و بعضی ها هم هستند که می گویند او تبدیل به پرنده شده و به آسمان ها رفته. ولی، هیچ کس واقعا نمی داند که در آن شب، چه شده است.
عشق سانجار و ناره در آن دور و اطرف تبدیل به افسانه ای می شود و سال ها سینه به سینه نقلش می کنند. هشت سال بعد، سانجار و ناره باز هم به هم می رسند.
حالا سانجار تاجری است تاجری ثروتمند است که صاحب مزارع زیتون وسیعی شده که روزی پدرش در آن کار می کرد. او به همراه مادرش هالیسه، خواهرش، زهرا، برادرش، یحیی و عروسشان الوان در عمارتی بزرگ زندگی می کند. سانجار خیال می کند که عشق اول او ناره، بهش خیانت کرده و پس از نسختین شب ازدواجشان به اروپا گریخته. به همان خاطر هم تمام تلاشش را می کند که ناره را فراموش کند و پی زندگی خودش را بگیرد.
از طرف دیگر، ناره سال هاست که بار غمش را دل نگه داشته و با خود می کشد و خودش را وقف بزرگ کردن دخترش ملک کرده است. او سانجار را نبخشیده و به همین خاطر هم هیچ وقت به او نگفته که او صاحب یک دختر است. نادر تلاش می کند قوی باشد و دخترش را به خوبی بزرگ کند. حالا او با پدر و دخترش در مونته نگرو زندگی می کند. ولی ناگهان زندگی اش زیر و رو می شود.
یک روز، ناره بالاخره آکین را وقتی که قصد دارد باز او را بیازارد و به او دست درازی کند، با چاقو می زند و مانع او می شود. ولی وقتی جسد آکین جلوی چشم هایش به زمین می افتد، ناره از صحنه فرار می کند. ناره تصمیم می گیرد قبل از رفتن به زندان، دخترش را به سانجار بسپارد. به همین خاطر هم دخترش را برمی دارد و ترکیه، به بدروم باز می گردد.
وقتی ناره به بدروم می رسد، متوجه می شود که سانجار در تدارک ازدواج به منشکه است. ناره البته تنها می خواهد هرچه زودتر دخترش را به سانجار بسپارد و بس. به همین خاطر هم به عروسی سانجار می رود و او را غافلگیر می کند. وقتی ناره فاش می کند که ملک دختر سانجار است، همه جا می خورند و زبانشان بند می آید.
سریال دختر سفیر داستان عشق اساطیری سانجار و ناره است. آیا سانجار می پذیرد که ملک دختر اوست؟ ازدواج سانجار به منکشه چه عاقبتی پیدا می کند؟ ناره به زندان می رود؟ آیا سانجار و ناره به خاطر دخترشان هم که شده باز به هم می پیوندند و خوشبخت می شوند؟

اگر بعد از تماشای این ویدئو، تصمیم گرفتید دختر سفیر رو از اول تماشا کنید، به سایت آپاراتچی دات لایو برید. اونجا می تونید این سریال رو هم با زبان اصلی و زیرنویس فارسی و هم با دوبله ی فارسی پیدا کنید. اگر هم می خواید از شبکه های فارسی زبان دنبالش کنید و نگران قسمت هایی هستید که از دستتون در رفته، می تونید تو چند دقیقه پاورقی قسمت های قبلی سریال رو تو همین کانال مشکی گوش کنید و برسید به تازه ترین قسمت.

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟