عکس دادگاه محمدعلی نجفی

دادگاه محمد علی نجفی | رازهایی که برملا شد

دادگاه محمدعلی نجفی در ساعت ۱۰ صبح روز شنبه آغاز شد. قاضی پرونده، کشکولی اعلام کرد که این جلسه به صورت علنی و آزاد است و درباره این قتل خانوادگی، از رسانه‌ها خواست حریم‌ها را حفظ کنند.

کیفرخواست را محمد شهریاری نماینده محترم دادستان قرائت کرد.

نجفی در یادداشتی نوشته‌بود میترا استاد از نظر او مهدورالدم بود.

اظهارات جدید پسر میترا استاد را در دادگاه بخوانید

محمدعلی تقاضای تبرئه کرد. کلیک کنید و بخوانید.

کیفرخواست نحفی را متهم کرده به «مباشرت در قتل عمد همسر دوم‌اش، میترا استاد ۳۶ ساله، با سلاح گرم؛ حمل و نگهداری سلاح و مهمات جنگی غیرمجاز و زدن آسیب بدنی عمدی منتهی به جرح غیرفوتی به میترا استاد»

شهریاری گفته در بازرسی کارآگاهان روشن آپارتمان محل زندگی استاد، به‌هم‌ریخته است که از اسباب‌کشی هفته‌پیش از ماجرای قتل، خبر می‌داد.

نجفی در یک دست‌نوشته که از او در خانه پیدا شده نوشته «در یک‌سال گذشته تلاش زیادی کردم تا بدون خون‌ریزی و توافقی مشکلات را حل کنیم اما میترا استاد طلاق توافقی و گرفتن تمام حقوق‌اش، نپذیرفت.»

عکس دادگاه محمدعلی نجفی

عکس دادگاه محمدعلی نجفی، در این جلسه بالشتی که در جریان ارتکاب جرم نجفی از اتاق خواب برداشته بود و به سمت مقتوله پرتاب کرده بود روی میز نماینده دادستان قرار دارد.

نجفی نوشته «همسر دوم من بارها تهدید کرده بود با مردان اجنبی که به حسا‌س بوذم، هم‌بستر خواهذ شد و تا این کار را انجام ندهم دست بردار نخواهم بود و شروع کرد با تماس گرفتن با مردانی که در گدشته با آنها سر و سری داشته.

از نظر من مهدورالدم‌بودن وی ثابت شده بود و بارها مرا تهدید می‌کرد تا این روابط زشت را انجام ندهم، دست‌بردار نخواهد بود و دیگر خسته شده بودم و بارها مرا تهدید و به من توهین‌های زشت کرده‌بود.»

نماینده دادستان گفته: «با کشف این دست‌نوشته‌ای ما این نتیجه رسیدیم که شاید نجفی قاتل باشد و به همین دلیل تحقیق را برای دستگیری ایشان آغاز کردیم.

عکس محمدعلی نجفی در دادگاه

عکس محمدعلی نجفی در دادگاه رسیدگی به پرونده میترا استاد

 

ورود دختر و داماد محمدعلی نجفی به دادگاه امروز

ورود دختر و داماد محمدعلی نجفی به دادگاه امروز

گودرزی، سمت راست تصویر و علیزاده طباطبایی، سمت، چپ تصویر، دو وکیل محمدعلی نجفی در دادگاه امروز

گودرزی، سمت راست تصویر و علیزاده طباطبایی، سمت، چپ تصویر، دو وکیل محمدعلی نجفی در دادگاه امروز

 

زهرا نجفی و علیرضا بربری و آقازاده و مسعود استاد و معصومه رشیدیان خبرنگار انصاف‌نیوز، به عنوان «مطلع» در جلسه حاضرند.

خبرنگار انصاف‌نیوز، در توییترش مدعی شده‌بود که میترا استاد شب پیش‌از قتل با او تماس گرفته و می‌خواسته درباره زندگی‌اش با نجفی با او مصاحبه کند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز