راهی دراز تا کمال، در ستاره سینما

مجله ستاره سینما

ستاره سینمایی که در هفته پیش انتشار یافت، همان گونه که انتظار می رفت با دگرگونی های همه جانبه اش _که در حد کمال بود_ در میان هنرمندان و دست اندرکاران سینما، حس اثر داشت. آنانی که با ما برخورد کرده اند بی هیچ تعارفی، نقطه نظرهای خویشتن را درباره ی کیفیت و کمیت مطالب باز گفتند. از آنجا که «خویشتن فریبی» در قاموس ما نیست، خود بر کاستی های شماره پیشین واقفیم. گام اول بود و هر گام نخستین همیشه کمبود هایی دارد. شورای نویسندگان محله، صمیمانه می کوشد، تا هرهفته مجله ای کامل تر و خواندنی تر ارائه شود.

از «تو» خواننده ی صمیمی مجله مان، به خاطر استقبال گرمی که از تلاش ما به عمل آوردی، سپاس گذاری می کنیم و امید که نقطه نظرهایتان را همچون همیشه، برایمان، بنویسید تا از معدل گیری این نظریات راه و روش مجله روشن تر شود.

از هفته آینده بر «مطالب ایرانی» خواهیم افزود.  و علاوه بر این که از صفحات بقیه کاسته شده و بعضی از صفحات بی مطلب، جای خود را به مطالب خواندنی داده، تلاش می کنیم که با ارائه نوشته های متنوع و بیشتر ایرانی، بر جذابیت نوشته ها بیفزاییمدر این راه تمامی نویسندگان ستاره سینما بسیج شده اند و هر یک در تلاش تهیه مطالب خواندنی تر و بهترند. برایمان نامه بنویسید. و مثل یک رفیق صمیمانه کنارمان باشید

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز