رقابت اصلی در استیج میان چه کسانی است؟

شبکه من و تو که در هفته گذشته با حضور سالار عقیلی در استودیوی خود جنجال‌آفرین شد، پیش از این هم به خاطر مواضع سیاسی و خبرهایی که درباره وابستگی آن به گروه‌های مختلف شنیده می‌شده مورد ظن و گمان است. فرض کنید حالا می‌خواهد هم از پس رقیب خود شبکه جم بر بیاید و هم می‌خواهد در مقابل سریال شهرزاد و سینمای خانگی از یک سو و سریال‌های تلویزیونی مثل کیمیا قد علم کند.

کنار این بگذارید این موضوع را که با برگزار نشدن مسابقه‌های قبلی پر سر و صدا در این شبکه، مخاطب علاقمند آن هم زمزمه ی به پایان رسیدن آن شبکه را سر داده باشد. چه باید بکند؟

دو ماه دیگر، برنامه نوروزی تلویزیون‌ها در راه است. شما برای آن‌که بخواهید یک برنامه پر ستاره در تلوزیون بسازید بی‌گمان باید بسیار بسیار خرج کنید. اما خب یک راه دیگر هم باقی‌ست: دو ماه فرصت دارید برای شب پرستاره خود، ستاره بسازید.

مسابقه استیج، دقیقا در چنین فضایی شکل گرفته است. به همین خاطر است که همان قدر که برنامه استیج باید رونق بگیرد، پشت صحنه آن مهم است. این برنامه یک قمار است که این شبکه خود را به آن پیوند زده است تا بعدا از آن بهره‌برداری خود را با نظر شبکه صورت دهد.

برگزاری ۳ دوره آکادمی موسیقی گوگوش و صدها برنامه بفرمایید شام، این اعتماد به نفس را به برگزار کنندگان آن داده که حالا دیگر لازم نیست حتما ستاره‌ای در حد و حدود بالا داشته باشند، بلکه می‌توانند از اساس ستاره‌سازی کنند. شاید به همین خاطر باشد که جز بابک سعیدی [بیوگرافی بابک سعیدی]، که ستاره همین شبکه محسوب می‌شود، دو فرد گمنام‌تر مثل رضا روحانی و حامد نیک پی (سوابق رضا روحانی | سوابق حامد نیک‌پی‌) به کار گرفته‌اند تا در کنار شهرام آذر، در همان هنگام که هنرجوها رقابت می‌کنند تا ستاره‌تر شوند، داوران استیج هم تلاشی برای بزرگ تر شدن اسکیل شهرت خود پیدا کنند. اقدام حامد نیک‌پی در فعال شدن در تلگرام با دوپینگ رسانه‌ای شبکه من و تو را هم می‌توان در همین زمینه ارزیابی کرد.

تا شب عید، شهرزاد که این هفته شماره ۱۵ را منتشر کرد، به شماره های آخر خود می‌رسد. سریال کیمیا پیش از دهه فجر تمام می‌شود و جشنواره فجر هم آمده و رفته و جامعه از شور و نشاط انتخاباتی هم در میانه اسفند خالی می‌شود. در آن زمان شاید شبکه جم که تعداد زیادی از بازیگران «غیر ستاره» سینمای ایران را به لحاظ شغلی جذب کرده قرار است با مراحل پایانی و قسمت آخر استیج رقابت کند. شب عید امسال اما دو عروسک به یاری صدا و سیما خواهند آمد تا در مقابل استیج و سریال های ایرانی بدون رعایت هنجارهای داخلی، به صورتی پاستوریزه قد علم کنند: جناب خان از یک سو و کلاه قرمزی از سوی دیگر.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز