Loading Posts...

ستاره‌ها در شبکه اجتماعی: یکشنبه ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۴

ستاره‌ها در شبکه اجتماعی: یکشنبه ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۴

هفته با برجام و فرجام آغاز شد. ستاره‌ها منتظر جشنواره فیلم فجر هستند و فعلا قصد بروز دادن آن‌چه در فیلم‌ها می‌گذرد را ندارند. بهرام رادان اولین ستاره‌ای هست که به او می‌پردازیم. بهرام رادان، با دو سه نفر از دوستانش، در حال تلاش برای جا شدن در سلفی روز جمعه است.

A video posted by BahramRadan (@bahramradan) on Jan 15, 2016 at 8:23am PST

بهنوش بختیاری، صبح بدون تحریم را تبریک گفته و برای این، تصویری از روزنامه اعتماد منتشر کرده است. روزنامه‌ای که او روزنامه محبوب خودش خوانده. بهنوش بختیاری نوشته: روزنامه محبوب من چه خبر نابی زد..صبح همگی بخیر….آرزوی رشد و شکوفایی وامنیت وسلامتی برای تمام ایرانیان..دل هموطنانم که همه خانواده من هستند شاد..و یک تشکر ویژه از جناب آقای الیاس حضرتی مدیر مسئول محترم اعتمادو روزنامه اقتصادی تعادل برای زحماتی که این همه سال برای برپایی روزنامه مورد اعتماد مردم کشیدن..دلم نیومد صبر کنم صبح بشه این پست رو گذاشتم….به امید تعامل با جهان در صلح ودوستی…@hazrati.fans@elyas_hazrati

نسرین مقانلو هم همین‌طور. او هم روزنامه اعتماد را منتشر کرده و نوشته: صبح زیبایتان بخیر و برکت،مردم عزیز ایران زمین.
ایرانی،استوارتر از قبل را از امروز شاهد
خواهیم بود ،به امید ایزد یکتا،در پناهش
سلامت و شاد باشید.???????????? امیر تتلو اما، که آهنگ انرژی هسته‌ای او هنوز در یادمان هست، کمتر به این موضوع رفع تحریم‌ها واکنش داشته. او عکسی گذاشته با عنوان بغلم کن و در توضیحش بی‌هیچ حرف پیش و پسی نوشته: بیدارترین.

?بيدارترين

A photo posted by Amir Tataloo (@amirtatalooi) on Jan 16, 2016 at 2:49pm PST

بهاره رهنما که برای برند این‌لِی، اولین تاک‌شوی زنده را برای خانم‌ها در سطح کشور برگزار کرده است، دو عکس از این ماجرا منتشر کرده و در آن نوشته است: bahareh.rahnamaمفتخرم كه امروز مجري يك برند ملي ( شركت طبيعت زندهسينره | اين لی ) كه در خدمت خانم هاي بي همتاي ايروني هست بودم از خانم هاي بينا (شركت پي.جي.تي) و مركز زيباي افسون (شيرين مقدم) و مزون دوي (خانم مهدوي ) كه زحمت ميكاپ و لباس من رو براي أجراي زنده امروز كشيده بودن. سپاسگزارم :)
بعد از تحرير:لازم به ذكر است كه اين اولين تاك شوي زنده براي خانم ها در سطح كشور بود..

ترانه علیدوستی، که این روزها بشتر در توییتر فعال است، در اینستاگرام خودش عکسی از فیلم فروشنده که ساخته بعدی اصغر فرهادی است منتشر کرده و آورده: « ترانه علیدوستی در نمایی از هفتمین فیلم اصغر فرهادی، «فروشنده».
با آغاز سال 2016 میلادی، وبسایت‌های معتبر سینمایی، لیست فیلم‌هایی را که منتقدان و علاقه‌مندان به سینما برای دیدن آنها در سال جدید اشتیاق دارند، منتشر می‌کنند.
وبسایت سینمایی «ایندی‌وایر»، با انتشار لیستی از صد فیلم که در سال 2016 اکران می‌شوند، هفتمین فیلم سینمایی اصغر فرهادی را در ردیف پنجم این لیست قرار داد. ایندی‌وایر در این متن که با عنوان «100 فیلم که بیشترین انتظار را برای دیدن آنها در 2016 می‌کشیم» درباره فیلم «فروشنده» نوشت:«… شاید برای اغلب ما، اصغر فرهادی، هیجان‌انگیزترین فیلمسازی‌ست که در این دهه پدیدار شده. ملودرام برنده اسکار او، «جدایی…» تا امروز در راس لیست ما (ایندی‌وایر) به عنوان بهترین فیلم دهه اخیرقرار دارد و فیلم فرانسوی او، «گذشته» نیز فیلم فوق‌العاده‌ایست.»
ایندی‌وایر در ادامه می‌نویسد:« یک فاصله چند ساله از فیلم آخر فرهادی، یعنی «گذشته» به وجود آمده است اما او این روزها مشغول پروژه‌های تازه‌ای شده. فرهادی به زودی فیلمی را به تهیه‌کنندگی پدرو آلمادوار در اسپانیا مقابل دوربین می‌برد اما پیش از آن و در حال حاضر در سرزمین خودش، ایران، مشغول فیلمبرداری فیلم دیگری‌ست. هنوز جزییات زیادی درباره این فیلم منتشر نشده اما می‌دانیم که داستان به نمایشنامه «مرگ فروشنده» آرتور میلر مرتبط است. شاید یک درام تئاتری؟ یا تجربی‌تر از آن؟ باید منتظر بمانیم. فیلمبرداری این فیلم در نوامبر آغاز شده… آیا ممکن است این فیلم را در جشنواره برلین ببینیم؟»
از سوی دیگر وبسایت Fandor گزارشی از نظرات کاربران این سایت درباره فیلم‌هایی که بیشترین انتظار را برای دیدن آن می‌کشند، منتشر کرده. در این نظرات نیز، نام فیلم «فروشنده» در کنار اسامی بازیگران و خلاصه داستان آن، به چشم می‌خورد.

ترانه علیدوستی در نمایی از هفتمین فیلم اصغر فرهادی، «فروشنده». با آغاز سال 2016 میلادی، وبسایت‌های معتبر سینمایی، لیست فیلم‌هایی را که منتقدان و علاقه‌مندان به سینما برای دیدن آنها در سال جدید اشتیاق دارند، منتشر می‌کنند. وبسایت سینمایی «ایندی‌وایر»، با انتشار لیستی از صد فیلم که در سال 2016 اکران می‌شوند، هفتمین فیلم سینمایی اصغر فرهادی را در ردیف پنجم این لیست قرار داد. ایندی‌وایر در این متن که با عنوان «100 فیلم که بیشترین انتظار را برای دیدن آنها در 2016 می‌کشیم» درباره فیلم «فروشنده» نوشت:«… شاید برای اغلب ما، اصغر فرهادی، هیجان‌انگیزترین فیلمسازی‌ست که در این دهه پدیدار شده. ملودرام برنده اسکار او، «جدایی…» تا امروز در راس لیست ما (ایندی‌وایر) به عنوان بهترین فیلم دهه اخیرقرار دارد و فیلم فرانسوی او، «گذشته» نیز فیلم فوق‌العاده‌ایست.» ایندی‌وایر در ادامه می‌نویسد:« یک فاصله چند ساله از فیلم آخر فرهادی، یعنی «گذشته» به وجود آمده است اما او این روزها مشغول پروژه‌های تازه‌ای شده. فرهادی به زودی فیلمی را به تهیه‌کنندگی پدرو آلمادوار در اسپانیا مقابل دوربین می‌برد اما پیش از آن و در حال حاضر در سرزمین خودش، ایران، مشغول فیلمبرداری فیلم دیگری‌ست. هنوز جزییات زیادی درباره این فیلم منتشر نشده اما می‌دانیم که داستان به نمایشنامه «مرگ فروشنده» آرتور میلر مرتبط است. شاید یک درام تئاتری؟ یا تجربی‌تر از آن؟ باید منتظر بمانیم. فیلمبرداری این فیلم در نوامبر آغاز شده… آیا ممکن است این فیلم را در جشنواره برلین ببینیم؟» از سوی دیگر وبسایت Fandor گزارشی از نظرات کاربران این سایت درباره فیلم‌هایی که بیشترین انتظار را برای دیدن آن می‌کشند، منتشر کرده. در این نظرات نیز، نام فیلم «فروشنده» در کنار اسامی بازیگران و خلاصه داستان آن، به چشم می‌خورد.

 

A photo posted by Taraneh Alidoosti (@taraneh_alidoosti) on Jan 9, 2016 at 5:31am PST

پریناز ایزدیار که صدای او این روزها جمله‌ای از فیلم سیبی برای تو که او بازی کرده و در شبکه‌ جم تبلیغ می‌شود بسیار مشهور شده است عکسی از برج میلاد گذاشته و تاریخ دیروز. «برجام به فرجام رسید.»
تبريك به همه ? عكس @hanieh.zahed A photo posted by Parinaz Izadyar ? (@parinazizadyar) on Jan 16, 2016 at 10:31pm PST

الناز شاکردوست هم همین‌طور. تصویری از محمدجواد ظریف در سی‌ان‌ان در حالی که متن بیانیه را می‌خواند. الناز شاکردوست نوشته: elnazshakerdoostتبريك ميگم به مردم ايران بابت سكوت و نجابتِ ده سال از بهترين سالهاى عمرشان ، تبريك به ما ملت صبور بابت استقامت در برابر قيمتهاى نجومى و اقتدار در برابر تحريم آنچه حق ساده زندگيمان بود مباركمان باشد فرجـام اين بـرجــام! ????

لیلا اوتادی ترجیح داده به سراغ کودکان کار برود و در اینستاگرام خود با انتشار این عکس بنویسد: leilaotadii ديوار مهربانى ايرانيان گوش جهانيان راپر كرد ،در كنار اينهمه دشمن كه قصد تخريب چهره ى ما ايرانيان رو دارند،نوع دوستي ما باز هم به بهترين شكل،خودنمايي كرد،كاش دست به دست هم ديوار مهربانى را براى تحصيل و زندگى كودكان كار نيز بسازيم،براى آينده سازان فرداى ايرانمون??????از همه كساني كه در ديوارمهربانى سهمى دارند قدردانى مى كنم?

جعفر پناهی، گزارشی درباره فیلم قدیمی بادکنک سفید را منتشر کرده که به نظر می‌رسد آنونس انگلیسی زبان این فیلم باشد.

بادكنك سفيد#جعفرپناهى #jafarpanahi

A video posted by Jafar Panahi جعفر پناهى (@jafar.panahi) on Jan 16, 2016 at 3:20am PST

علی دایی، هفته را با یک عکس قدیمی مربوط به سال ۱۹۸۸ در مونیخ آغاز کرده است.
With Ottmar Hitzfeld – FC Bayern Munich – July 27, 1998 A photo posted by Ali Daei (@alidaei) on Jan 15, 2016 at 7:22am PST

محسن تنابنده عکسی مشترک با پیمان قاسمخانی منتشر کرده که مربوط به فیلم سن پطرزبورگ است. پیمان قاسمخانی در حال حاضر در حال ساخت اولین فیلم داستانی بلند مستقل خود است.

يه عكس خاطره انگيزازفيلم سن پطرزبورگ به همراه پيمان جان قاسم خاني

A photo posted by Mohsen Tanabandeh (@mohsen.tanabandeh) on Jan 15, 2016 at 8:30pm PST

رامبد جوان، پرچم ایران را گذاشته در میان برج‌های بلند و نوشته نام جاوید وطن و هشتگ زده #لغو_تحریم
نام جاويد وطن … . #لغو_تحریم A photo posted by Rambod javan رامبد جوان (@rambodjavan1) on Jan 16, 2016 at 1:26pm PST

مهناز افشار که به خاطر عکسی که با شوهرش یاسین رامین گرفته بود و نوشته‌ای که بعد پاک کرد، اسمش در شبکه‌های اجتماعی بیشتر سر زبان‌ها افتاده بود، عکسی مشترک با بابک برزویه عکاس خوب سینما منتشر کرده است.

با بابك برزويه عزيز عكاس خوب سينما عكس تبليغاتی جشنواره فيلم فجر ?

A photo posted by Mahnaz Afshar | مهناز افشار (@mahnaz_afshar) on Jan 14, 2016 at 5:08am PST

نیکی کریمی، عکسی از کلن آلمان منتشر کرده که می‌بینیم:
#aboutlastnight #grateful #iran ??? A photo posted by Niki Karimi (@nikkarimi) on Jan 15, 2016 at 10:47pm PST

این هم عکس رضا عطاران با فرهاد اصلانی است. دو کاراکتر دوست داشتنی ولی کم‌جنجال!

كاش تو سينما بيشتربود ازاين آقافرهاداصلانى

A photo posted by Reza Attaran (@rezaattaran) on Oct 30, 2015 at 11:12pm PDT

امیر مهدی ژوله هم هفته پیش را با طعنه به کشور جیبوتی طی کرده بود که این‌جا در پندار هم منتشر کردیم. این ویدئو استقبال خیلی‌ها را به همراه داشت اما در مقابل، بسیاری هم آن را توهین به آن کشور می‌دانستند، تا دلتان بخواهد کامنت انتقادی و ناسزا داشتیم که نمی‌توانستیم منتشرش کنیم! او اینک به سراغ محمود احمدی نژاد رفته تا درست مثل یک اصلاح‌طلب کینه‌ای، در روز خوشی‌اش باز با این مساله هم سیاسی برخورد کند. او با انتشار این عکس «یهویی» نوشته «ما برای آن‌که ایران خانه خوبان شود، رنج دوران برده‌ایم، رنج دوران برده‌ایم.»

رضا رشیدپور اما با ماجرای رفع تحریم و شرایط فعلی، آگاهانه‌تر برخورد که است. او عکسی از جواد ظریف و سردار قاسم سلیمانی منتشر کرده و نوشته است:


آرشی داری به تیر انداختن 
دست بهرامی به شیر انداختن
.
کاوه آهنگری ضحاک کش
پتک دشمن افکنی ناپاک کش
. .
یادم باشد که رشادت سردار سلیمانی ها دست بالای سیاست را در دستهای لایق ظریف گذاشت تا او به سرانگشت درایت , بهار را مهمان زمستانمان کند .
بر مردم نجیب و رنجدیده ی سرزمینم گوارا باد این لحظه های خوش

Leave a Comment