ستاره‌ها در شبکه‌های اجتماعی – به روز شد

چهره‌های فرهنگ، هنر و سرگرمی در وب چه می‌کنند؟ آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی این روزها بر و بیایی دارند و فالوورهای میلیونی، بخش زیادی از وقت و زندگی هنری افراد را گرفته است. این موضوع دیگر انکار ناشدنی است که توییتر مهناز افشار و اینستاگرام بهنوش بختیاری، پست آخر سالار عقیلی و یا عکس حیوان‌دوستی پریناز ایزدیار، همان قدر می‌تواند خبرساز باشد – شاید هم بیشتر – که گفتگوی یکی از آن‌ها با مجلات و حتی گاهی مثل گفتگوی امیرتتلو با مجله زندگی ایده‌آل، تازه خود بهانه‌ای می‌شود برای فعال‌تر شدن و رونق دسترسی اینستاگرام او.

قصد داریم در این‌جا فهرست و راهنمایی برای سلبریتی-چهره-ستاره‌های صنعت سرگرمی،‌فرهنگ، هنر و ادبیات فراهم آوریم. راهنمایی که می‌تواند ایستگاه اول سرکشی به صفحه ستاره‌های ایرانی باشد.

بهنوش بختیاری

عکس بهنوش بختیاری

عکس بهنوش بختیاری

بازیگر زن سینما و تلویزیون است. در حال حاضر بیشترین فالوور را در شبکه‌های اجتماعی دارد. ۳ میلیون و دویست هزار نفر، عکس‌های او ۲۰ تا ۱۰۰ هزار لایک می‌خورد. صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری، به این نشانی، تقریبا هر روز به روز می‌شود. عکس‌های او در میهمانی‌ها، عکس‌های بهنوش بختیاری از فیلم‌های تازه، سلفی‌هایی از بهنوش در مراسم خیریه و یا تبلیغات برندهایی مثل پاندورا که اسپانسر تبلیغاتی او هستند پای ثابت صفحه بهنوش بختیاری است. او سردبیر مجله‌ای به نام دیدبان هم هست که در این صفحه اینستاگرامی اخبارش را درج می‌کند.

درباره بهنوش بختیاری، صفحه‌های زیادی در اینستاگرام وجود دارد. صفحاتی که همه بجز این یکی جعلی هستند.
برای فالو کردن بهنوش بختیاری، به این‌جا بروید و یا هشتگ نام او را هر روز در پندار چک کنید.

صفحه مربوط به بهنوش بختیاری در اینستاگرام
صفحه مربوط به مرور فعالیت‌های بهنوش بختیاری در پندار

 

الناز شاکردوست:

اینستاگرام الناز شاکردوست

این ستاره سینمایی، در اینستاگرامش از تنهایی‌ها و دغدغه‌های شخصی می‌نویسد. برخلاف دیگران که در هیاهوی جشنواره‌ها و جشن‌ها و رونمایی‌ها هستند، بیشتر به خلوت‌هایش در لندن می‌پردازد. او که مدتی است به این شهر رفته تا تحصیل کند، از راه دور با ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در اینستاگرام خود در ارتباط است.

الناز شاکردوست در اینستاگرام، هم طراحی‌هایش را منتشر می‌کند، هم دنبال تجربه‌های تازه‌ای مثل ویدئوهای ۱۵ ثانیه‌ای ساختن است و هم درباره فیلم‌های مورد علاقه‌اش می‌نویسد. عکس‌های خود را در کتابفروشی‌ها منتشر می‌کند و هوادارانش را از تصویر چای‌نوشی‌هایش در انگلستان بی‌نصیب نمی‌گذارد. به نظر می‌رسد او صادق‌تر از خیلی از ستاره‌هاست و اینستاگرام الناز، کمتر لبخند مصنوعی بر لب دارد. تمرین عکاسی می‌کند، دلنوشته می‌نویسد و از این نظر شاید به درستی، شخصی‌ترین اینستاگرام پر طرفدار ایرانی را داشته باشد. شخصی و دخترانه، چیزی از جنس اینستاگرام شیوا سلیمی، اما از یک سلبریتی.

صفحه مربوط به الناز شاکردوست در اینستاگرام
صفحه مربوط به مرور فعالیت‌های الناز شاکردوست در پندار

این مطلب به روز می‌شود.

اگر صفحه‌ای مفید در اینستاگرام می‌شناسید، یا صفحه‌ای که مربوط به یک سلبریتی باشد و آن را فالوو می‌کنید و دوست دارید دیگران هم با آن آشنا شوند، مشخصاتش را کامنت بگذارید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز