سریال دستم را رها نکن قسمت 139


آزرا به رستوران می رود و متوجه می شود که مهمان مهمی قرار است بیاید تا به غذاها امتیاز بدهد. سراب خانم استرس دارد و همه به تکاپو افتاده اند.
در شرکت، ملیس منتظر آمدن قدیر است. او مدام با خودش نحوه سلام کردن با قدیر را تمرین میکند و استرس دارد. قدیر در راه آمدن به شرکت، از اینکه ملیس را به رابطه امیدوار کرده است، از دست خودش عصبی است.او به اتاق کار می آید.ملیس با ذوق با او برخورد کرده اما قدیر به او اهمیت نمی‌دهد. ملیس سرخورده می شود.
در کافه، مسعود در مورد مشارکت با عظمی با هولیا صحبت میکند.هولیا مخالف این کار است اما مسعود با اصرار از او خواهش میکند که این مشارکت را قبول کند زیرا سود خوبی خواهد داشت. همان لحظه با مسعود تماس می‌گیرند و خبر میدهند که پروژه او پلمپ شده است. او با عصبانیت به شرکت پیش عظمی می رود و سر این قضیه با او دعوا میکند و میگوید که میداند این کار عظمی است. عظمی از او میخواهد که به جای تهدید و بحث با یکدیگر بهتر است که توافق کنند. او به مسعود میگوید که هر زمان بخواهد خودش پروژه‌ را شروع خواهد کرد.
دفنه به دیدن جنک در شرکت می رود و با خودش گلدانی برای او می برد. او این بار متفاوت از قبل، فکرش درگیر جنک است و از او خوشش آمده. اما سعی میکند جلوی خودش را بگیرد. جنک با او در مورد آزرا و علاقه اش به او صحبت میکند.کمی بعد، زرین خانم به اتاق جنک می آید و با دیدن دفنه در آنجا متعجب و خوشحال می شود. دفنه سریع می رود. جنک به همراه فریده خانم و زرین خانم به رستوران می روند. زرین خانم به عمد به آزرا در مورد آمدن دفنه پیش جنک خبر میدهد. آزرا ناراحت شده و وقتی جنک پیش او می رود با او بحث میکند. زرین به سراب مژده میدهد که به زودی او را از شر آزرا خلاص میکند.
در کافه مردی به دنبال مسعود میگردد و سعی میکند کسی چهره او را نبیند. وقتی مسعود می آید، او یادداشتی پنهانی در جیب مسعود گذاشته و بیرون می رود.
سومرو با خوشحالی به کافه رفته و به هولیا میگوید که قرار است یا عظمی به ونیز رفته و در آنجا ازدواج کنند و از هولیا و مسعود میخواهد که به عنوان شاهد همراه آنها به ونیز بیایند. مسعود که از دست سومرو و عظمی کفری است، به سومرو میگوید که عظمی بخاطر منافع شرکت و حرف فریده خانم یا او ازدواج میکند و او بازیچه شده است. سومرو شوکه و ناراحت شده و از پیش آنها می رود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز