Loading Posts...

سریال شخصیت قسمت 1

در سال ۲۰۱۱، آگاه بی اوغلو در تلاش برای ارتکاب قتل است.
او می خواهد بی هوا به خودرویی شلیک کند اما موفق نمی شود. او همچنین یک بار دیگر داخل دریا قصد شلیک به یک قایق را دارد اما باز هم نافرجام است.
در سال ۲۰۱۸، آگاه در خانه خود تنها زندگی می کند. او دنبال گربه ی خود، منیر می گردد تا به او غذا بدهد اما عاقبت او را زیر تخت و بی جان پیدا می کند. وقتی گربه را پیش دامپزشک می برد، دکتر علت فوت را مرگ بر اثر بی آبی می داند. آگاه از اینکه فراموش کرده مدت ها به گربه اش آب بدهد شوکه می شود‌.
نورا، دختری است که در اداره پلیس مشغول به کار است. او سر کار تحت فشار است زیرا در بین تمامی کارکنان بخش، تنها او زن است. کارمندان دیگر مدام او را اذیت می کنند. نورا به پدرش زنگ می زند و می گوید دیگر تحمل این وضعیت را سرکار ندارد.
آگاه به خاطر وضعیتش به دکتر می رود و بعد از انجام آزمایشات، مشخص می شود که او به تازگی مبتلا به آلزایمر شده است. دکتر از او می خواهد که به خانواده اش اطلاع بدهد. هضم این قضیه برای آگاه سنگین است و نمی‌تواند قبول کند که به زودی قرار است تمامی خاطراتش را از دست بدهد.
در اداره پلیس، از طرف تلویزیون با نورا مصاحبه می کنند. او دختری موفق و مطرح در زمینه شغلی خودش است.
آگاه به تنها دختر خودش که در استرالیا زندگی می کند زنگ می زند تا موضوع بیماری اش را با او در میان بگذارد دخترش از اینکه مدت هاست پدرش به او زنگ نزده دلخور است. او می گوید که در حال طلاق گرفتن است و پسرش نیز با او ناسازگار است. او به خاطر فشار زندگی، با آگاه به تندی صحبت می کند. آگاه از لحن حرف زدن او ناراحت شده و از گفتن مشکلش منصرف می شود و گوشی را قطع می کند.
آگاه پیش دوست قدیمی خودش می رود. دوستش نیز از اینکه مدت هاست از آگاه خبری نیست گله می کند. آگاه ماجرای آلزایمر خودش را مخفی می کند. آنها شب به یک مهمانی می رود. آگاه در آنجا با زنی به نام نوکت آشنا می شود.او شروع به خوردن مشروب می کند و کمی بعد، ناگهان به سمت خانه خودش رفته و از آنجا بنزین بر می‌دارد. سپس به خانه ای می رود و از آنجا چند کیسه وسیله برمی دارد و هنگام خروج، خانه را به آتش می کشد.

FaFa

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

Leave a Comment