پست‌های بیشتر ...

سریال عطر عشق قسمت چهارم

صنم برای توجیه ورود به خانه ی جان و امره می گوید: «کلید رو آقا امره به من داد. چون حلقه نامزدی من توی جیب کتش جا مونده بود اومدم برش دارم. در واقع می خواستم کتش رو به خشکشویی بدم، حلقه م رو داخل جیبش انداختم و یادم رفت برش دارم.» جان از توضیحات صنم مجاب می شود و صنم با عجله خانه ی آنها را ترک می کند. موقع رفتن از دیوار پایین می افتد و زانویش زخمی می شود. او به امره زنگ می زند و ماجرا را توضیح می دهد و می گوید که نتوانسته پرونده را با خود بیاورد و آن را داخل کوزه توی پذیرایی انداخته است. با این اوصاف صنم خود را تصور می کند که اخراج شده، با مظفر ازدواج کرده و کلی بچه دارد.

در همین حال مظفر و آیسون خانم او را می بینند و صنم به آن ها می گوید قصد ازدواج با مظفر را نداردو آیسون خانم هم برای تلافی کل محله را به هم می ریزد و با محبوبه خانم دعوا راه می اندازد.

امره به خانه می رسد و به جان می گوید که صنم را او فرستاده بوده و پرونده را از کوزه برمی دارد.

از شرکت هواپیمایی با جان تماس گرفته می شود و از او درخواست پروژه تبلیغاتی می کنند. جان قول می دهد که سر وقت سفارش حاضر است. اما باید محرمانه باشد. امره در مورد سفارش شرکت هواپیمایی به آیلین گزارش می دهد و آیلین هم به شرکت زنگ می زند و سفارش را برای خودش می گیرد و می گوید یک روزه کارش آماده است و با دلبری از امره امضا می گیرد.

امره به صنم می گوید که پروژه ای را که در حال انجام برای شرکت هواپیمایی است بعد از تمام شدن بدزدد و به دست او برساند و صنم قبول می کند. جان هم از راه می رسد و از صنم می خواهد به اتاق او برود. صنم با ترس و لرز پیش او می رود و جان با مهربانی صنم را روی صندلی می نشاند و زانویش را که از دیشب زخمی شده بود پانسمان می کند. آنها از هم خوششان آمده و جان متوجه می شود که صنم دنبال مردهای ریش دار در مهمانی آلباتروس می گردد.

امره دوباره از صنم می خواهد که طرح شرکت هواپیمایی را به دست او برساند اما سیستم شرکت هنگ کرده و سیستم ها از کار افتاده اند و طرح ها با دست کشیده می شوند و این کار دلال خانم، مسئول پروژه را به هم می ریزد. لیلا که از بیکاری نمی داند چه کند به بقالی پدرش می رود و به حساب و کتاب او رسیدگی می کند و متوجه می شود پدرش 40 هزار لیر بدهی دارد.

در شرکت همه چیز به هم ریخته و همه به دنبال راه چاره ای هستند چون فردا باید پروژه تمام شود و طرح به شرکت هواپیمایی تحویل داده شود. جان اطمینان می دهد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

عکس های قسمت چهارم عطر عشق (قسمت 4):

 

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟