پست‌های بیشتر ...

سریال قورباغه قسمت آخر | چه خواهد شد؟

سریال قورباغه قسمت آخر
سریال قورباغه قسمت آخر

فرشته حسینی، لیلا، خواهر نوری به میدان آمده و قرار است از این پس نقش‌های بیشتری بازی کند. آیا او رئیس باند است؟ لیلا که در کودکی شاهد مرگ فجیع پدرش، توسط برادر و دوستانهمکارانش بوده، حالا از همه آن‌ها کینه به دل دارد؟ یا آن‌که همدست آن‌هاست تا انتقام خود را از خشونت در جهان پیرامونی‌اش بگیرد؟ سروش که عاشق اوست، همدست اوست یا می‌خواهد از طریق این ابراز وفاداری عاشقانه، جایی در دم و دستگاه مرموز پیدا کند؟

آباد که در بیمارستان است، ستمی دیده که نشان داده نوری حاضر است جان او را هم بگیرد. حالا ممکن است به انتقام برخیزد و در این راه سروش و لیلا به همدستی هم می‌توانند علیه نوری کودتا کنند؟ آباد این پیام را گرفته که رشد، صعود و بالا رفتن در این ساختار، منجر به سقوطی مرگبار خواهد شد.

رامین که این بار برای دومین بار به خانه برگشته و صندلی‌اش را، جایگاهش را پیدا کرده، می‌تواند در این قسمت، در مقابل دیگرانی که دسته‌های تازه‌آی را سازماندهی کرده‌اند، همراه همکلاسی قدیمی‌اش نوری و دشمن فعلی‌اش بشود؟ آیا تاکید روی مدرسه تیزهوشان رفتن رامین و نوری، تاکید روی برنده بودن آن‌ها و در دست داشتن برگ برنده‌های بیشتر با هوش ذاتی آن‌ها نیست؟

شمس آبادی یا هومن سیدی حالا وارد ماجرا می‌شود. کارگردان خود سریال، کسی که مسخ شده و خود را به عنوان یک مدعی ماجرا به داستان باز می‌کند. شمس‌آبادی هم با انگشتی که حالا یک قسمت کامل، شرحش را دیده‌ایم یکی از طرف‌های بازی خواهد بود.

فرانک حالا می‌تواند بر خلاف لیلا، جای خالی احساسات را پر کند. سحر دولتشاهی، با عدم تعادل، دانش آزمایشگاهی و کنجکاوی ذاتی، یک پای مبارزه برای دریافت پول، یا جاه‌طلبی شخصی در مثلث‌های عشقی باشد که یک ضلع آن رامین است.

مهران غفوریان با ظاهری پیرتر از آن‌چه تا به حال دیده‌ایم هنوز وارد ماجرا نشده است و البته سوال پررنگی برای دنبال‌کنندگان سریال قورباغه ست.

ما الان خانه را شناخته‌ایم،‌ فضای آن، محیط و اندرونی خانه را شناخته‌ایم. پشتش جنگلی است که حتی متراژ آن که ۳۳ هکتار هست رو هم می‌دانیم. ویلای مرموزی که بار اول دزدانه به آن سرک کشیده بودیم، حالا شیشه‌ای‌تر از همیشه است.

شوهر خواهر شیرازی رامین، قرار است وارد بازی شود و کارهای تازه‌ای کند. از او چه می‌دانیم؟ داماد سرخانه، طمع‌کار ولی نه با عجله، مثل فرهاد.

ماجرای کلبه‌ای که در باغ جنگل پشت خانه وجود دارد چیست؟ تومور خانواده، که اومده انتقام بگیره، یا شاید جاشون رو بگیره. شما چی فکر می‌کنید؟

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟