سریال هیولا قسمت 17

خانواده ی هوشنگ و داوود همراه خود او به یک گالری می روند. آنها از دیدن هر چیزی در آنجا ذوق می کنند. هاله پایش به یک اثر هنری که از قاب های خالی بزرگ ساخته شده، برخورد می کند و نیمی از آن را به هم می ریزد. شهره از بی سلیقه گی کارکنان آنجا که آن همه قاب را روی زمین رها کرده اند، گله می کند و می گوید که چرا باید این همه تیر و تخته روی زمین ریخته شده باشد. هنرمندی که آن اثر را ساخته در اتاق دیگری با مهمان های ژاپنی اش در حال گفت وگو است. او وقتی که می خواهد اثرش را به مهمانان نشان دهد متوجه می شود که خانواده ی هوشنگ همه ی قاب ها را جمع کرده اند و برای کمک کردن و تمیز کاری، آنها را روی هم چیده اند. آن مرد هنرمند همانجا غش می کند.

در گوشه ای از گالری مدیر آنجا به هوشنگ می گوید که اگر بخواهد برای گاخاف از مجموعه ی آنها خرید کند، پنج درصد به او پورسانت خواهند داد که دو درصد از جاهای دیگر بیشتر است. هوشنگ ابتدا قبول نمی کند اما وقتی می فهمد که رقم زیادی در کار است بعد از چند مورد کار خیر مثل دادن پول به گداها، درس دادن به کودکان کار و کمک به پیرزن ها وجدانش آرام می شود و قبول می کند.

چمچاره که به خاطر لو نرفتن هوشنگ عصبانی است قصد دارد از او انتقام بگیرد. برای همین به هوشنگ زنگ می زند و می گوید که می خواهد خانه ی آنها را بکوبد. هوشنگ که دیگر تیپ هنری هم زده با خونسردی می گوید: «اوکی! یه آدرس می فرستم چک تسویه رو بیار. »

هوشنگ بالاخره تابلوی بزرگی که تصویر یک شتر است را انتخاب می کند و آن را می خرد. وقتی اعضای هئت مدیره تابلو را در دفتر هوشنگ می بینند از ناراحتی در بهت و حیرت فرو می روند و نمی دانند چه بگویند. هوشنگ توضیح می دهد که یک تابلوی بسیار کوچک سیصد میلیون بوده اما او این تابلوی بزرگ را فقط 26 میلیون خریده است. کامروا می گوید: «تابلو باید فضای واقعی داشته باشه نه ابعاد واقعی. شتر واقعی خودش انقدر بزرگ نیست. » او از هوشنگ می خواهد در خرج کردن پول صرفه جویی نکند و یادآوری می کند که حراج کریستی نزدیک است بنا براین باید بیشتر یاد بگیرد. بعد از رفتن آنها، چمچاره هم وارد دفتر هوشنگ می شود و با دیدن آنجا به نفس نفس می افتد و غصه می خورد. هوشنگ با غرور به او می گوید قصد دارد یک خانه ی چهارخوابه هم در اندرزگو بخرد. ناراحتی چمچاره بیشتر می شود.

کامروا در دفتر خودش تعدادی تابلو به هوشنگ می دهد تا آنها را برای قیمت گذاری پیش استاد اردلان ببرد همچنین با مشورت او چند تابلوی دیگر بخرد. در همین موقع هوشمند هم وارد اتاق می شود. کامروا او را به عنوان عضو جدید هئیت مدیره که به جای خانم زحمت کش آمده، معرفی می کند. هوشمند دیگر دکترا گرفته و در رشته ی آب خیزداری که خودش آن را غلط تلفظ می کند، مدرک دارد. در ادامه کامروا درباره ی وام هوشنگ می گوید که رئیس بانک را دستگیر کرده اند و فعلا باید او با صاحب خانه اش کنار بیاید.

هوشنگ با بغض با شهره تماس می گیرد و از او می خواهد که خانواده ی چمچاره را برای شام دعوت کند.

در یک گالری دیگر استاد اردلان چند تابلو را برای خرید به هوشنگ معرفی می کند و درباره ی آن اثرها حرف های قلمبه سلمبه ای می زند. هوشنگ هم فقط اسم تابلوها را یادداشت می کند.

IC1

عکسهای قسمت 17 سریال هیولا(قسمت هفدهم)

 

مصرف اینترنت برای دانلود تمامی فیلم ها، سریال های ایرانی وبسایت ، نیم بها است. ( برای دانلود نیم بها در صورت استفاده از .V.P.N. یا فیلتر..شکن، حتما آنرا خاموش کنید )

لینک دانلود سریال هیولا قسمت ۱۷ با همه کیفیت‌ها (نسخه پیشنهادی)
http://bit.ly/32iU1uC

لینک دانلود قانونی سریال هیولا قسمت ۱۷ با کیفیت ۴۸۰
http://bit.ly/2HAcsmG

دانلود قانونی سریال هیولا قسمت ۱۷ با کیفیت ۷۲۰
http://bit.ly/2MMOKrG

دانلود قانونی سریال هیولا قسمت ۱۷ با کیفیت ۱۰۸۰
http://bit.ly/2LphCmy

دانلود قانونی سریال هیولا قسمت ۱۷ با کیفیت اچ کیو ۱۰۸۰
http://bit.ly/2zGhxpg

دانلود سریال هیولا قسمت ۱۷ با کیفیت بلوری
http://bit.ly/2Lb6dba

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز