سریال هیولا قسمت 18

هوشنگ برای قیمت گذاری تابلوهایی که کامروا به او داده، به اتاق استاد اردلان می رود. استاد ابتدا به شوخی می گوید: «یک عمر اعتبار کاری رو زیر پا بذارم تا قیمت کالاهای شما بالاتر بره؟ » هوشنگ به من و من می افتد و استاد ادامه می دهد: «البته که باید این کارو بکنم. بالاخره داریم باهم کار می کنیم. » او قیمت های بالایی برای تابلوها در نظر می گیرد. درباره ی آخرین تابلو می گوید که چقدر شبیه کارهای مدبر است. استاد اردلان برای هوشنگ توضیح می دهد که او و مدبر دوستان صمیمی بوده اند اما مدبر به خاطر مصرف زیاد الکل زود از دنیا رفته است. قهوه ی هوشنگ روی همان تابلو می ریزد و هوشنگ با توجه به قیمت ها خیال می کند که دیگر بدبخت شده است، پس گریه اش می گیرد. اردلان فنجان خودش را هم روی تابلو خالی می کند و می گوید: «ارزش این تابلو رو من تعیین می کنم نه خود اثر! به ارزشش افزوده شد. 2 میلیاردوصدو پنجاه میلیون تومن. »

خانواده ی چمچاره برای شام به خانه ی هوشنگ دعوت شده اند. آنها به هر جک بی مزه ای که چمچاره تعریف می کند، با صدای بلند می خندند. مینا که خنده اش نمی گیردف از این کارشان تعجب می کند. چمچاره از اینکه به او توجه می کنند خیلی خوشحال است. هوشنگ و مهری و شهره هم مدام از نمک زیاد او تعریف می کنند. هوشنگ که منتظر فرصت بود تا حرف اصلی اش را بزند، می گوید که نمی تواند دل از آن خانه ی پر از خاطره بکند. او توضیح می دهد که قصد دارد منتظر بماند تا بعد از ترکیدن حباب مسکن، خانه بخرد. در همین حال داوود سرزده به خانه ی آنها می آید. هوشنگ و شهره او را به عنوان دوست اجتماعی شان معرفی می کنند. سر میز شام، از روحی که در طبقه ی بالای دفترهوشنگ زندگی می کند صحبت می شود. شهره از نترس بودن هوشنگ حرف می زند و می گوید که او از هیچ چیز ترسی ندارد. مینا هم درباره ی شجاعت چمچاره می گوید. هرکدام از آنها اصرار دارند که شوهرشان شجاع تر است. داوود پیشنهاد می دهد که برای اثبات این موضوع، مسابقه ای به داوری خودش برگزار شود. به این ترتیب که هرکس زودتر از پله های دفتر هوشنگ بالا برود، برنده می شود.

بعد از اینکه هوشنگ تابلوها را به سعیدی تحویل داد، مراد هم  که وقت دکتر دارد از دفتر بیرون می رود. هوشنگ و چمچاره و داوود با ترس و لرز، همزمان از پله ها بالا می روند. آنها وارد اتاق کوچکی می شوند که تعدادی نقاشی نیمه کاره در آن وجود دارد. پیرمردی خودش را گوشه ی کمد قایم کرده است وقتی آنها پیرمرد را می بینند به وحشت می افتند. پیر مرد خودش را به آنها معرفی می کند و می گوید که نامش منصور مدبر است. او بعد از آرام شدن اوضاع توضیح می دهد: «من همیشه نقاشیم بهتر از اردلان بود. ولی هوش و زرنگی اون بیشتر بود. ما زندگی سختی داشتیم تا اینکه نقشه ای به ذهن اردلان رسید. قرار شد من یک سال تا می تونم نقاشی کنم و بعدش پنهون بشم و شایعه کنیم که من مردم. تمام نقاشی هام کلکسیون شد و سر به فلک کشید. بعدش فهمیدم اردلان داره سهم من رو هم بالا میکشه. تصمیم گرفتم ماجرا رو لو بدم. اردلان تهدیدم کرد که پای من بیشتر گیره. گفت کاری می کنم هم زندان بیفتی و هم آبرو و اعتبارت از بین بره. پس قرار شد اینجا بمونم و هر از گاهی یه نقاشی براش بکشم تا بتونم نام نیکم رو حفظ کنم. » او با گریه ادامه می دهد: «من نمی خوام اینجا هی نقاشی بکشم تا بمیرم. » هوشنگ و داوود و چمچاره از سر دلسوزی او را به خانه ی هوشنگ می برند.

در خانه، مدبر در حالی که پس از مدت ها غذای خانگی می خورد به خاطر مهربانی آنها تشکر می کند. بد از رفتن او به اتاق خواب، هرکس درباره ی اینکه با او چه کنند نظری می دهد. چمچاره نظر متفاوتی دارد و می گوید: «باید نگهش داریم برای خودمون. آخه تا وقتی که کسی نفهمیده زنده است، هرچی بکشه میلیاردی می ارزه. » همه با شنیدن این حرف تصمیم می گیرند که مدبر را برای خودشان نگه دارند. حتی سر نگهداری از او با هم بحث می کنند. در این گیرو دار، کامروا با هوشنگ تماس می گیرد و می گوید: «وقتی تابلوهارو تحویل می دادی، پدربزرگ مراد رو ندیدی؟ پدربزرگش آلزایمر داره و خودش رو جای شخصیت های بزرگ هنری می دونه. این اواخر هم فکر می کرد که استاد مدبره. » هوشنگ که منظور او را می داند، می گوید که کسی را ندیده است.

از طرفی کامروا در دوربینهای اتاق هوشنگ، تصاویر آنها و استاد مدبر را می بیند.

صبح وقتی هوشنگ از خواب بیدار می شود، باز هم فرشته های خوب و بدش سراغش می آیند. وجدان بیدار او شرافتش را یاد آوری می کند.

لینک دانلود سریال هیولا قسمت ۱۸ با کیفیت ۴۸۰

لینک دانلود سریال هیولا قسمت ۱۸ با کیفیت ۷۲۰

دانلود سریال هیولا قسمت ۱۸ با کیفیت 1080

لینک دانلود سریال هیولا قسمت ۱۸ با کیفیت ۱۰۸۰

لینک دانلود سریال هیولا قسمت ۱۸ با کیفیت بلوری

IC1

عکسهای قسمت 18 سریال هیولا (قسمت هجدهم)

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز