سریال وارش قسمت 2


میراحمد و طوبی از خانه ی میرولی نقل مکان میکنند و به کمک میرولی خانه ی کوچکی اجاره میکنند و در آن ساکن میشوند.
میراحمد که از باج گیری تراب در هنگام صید ماهی سخت ناراحت است و ناراحتی خود را نشان داده است تراب را دشمن می داند و از میرولی می خواهد در برابر تراب مقاومت کند.

میرولی اما دلیل کار خود را اینگونه توضیح می دهد که تراب از ماجرای نزاع او با آن سرهنگی که سبب فرار کردن او از سیستان شد باخبر است و چهار سال پیش که میرولی برای میراحمد نامه می نویسد و این ماجرا را نقل می کند نامه به دست تراب میرسد و از آن موقع تراب شروع به باج گیری از میرولی می کند.

در نهایت میراحمد میرولی را قانع میکند که با کمک هم به باج گیری تراب خاتمه دهند. در همین راستا میر ولی تصمیم میگیرد میراحمد را به جای خوپ سرپرست ماهیگیران قرار دهد. اما اینکار با اعتراض کارگران مواجه میشود.به خصوص دو تن از آنها که توسط تراب فریب داده شده اند.
آنها سرپرستی میراحمد را قبول نمیکند و در نهایت میرولی مجبور به تسلیم در برابر خواست آنها میشود. و میراحمد از کار کناره گیری میکند. و به تنهایی به دنبال کار میرود.اما دست آورد اندکی دارد.

در این میانه تراب عاشق وارش است و بر سر راه راوش میرود و پیشنهاد ازدواج میدهد. اما وارش به دلیل اینکه تراب متاهل است به او جواب رد میدهد.در همین حین که تراب در حال سماجت کردن است میراحمد او را میبیند و با او درگیر میشود و تراب دست میراحمد را با چاقو زخم می کند و از آنجا میرود. وارش نیز دست میراحمد را می بندد و نگران حال او می شود.
در قهوه خانه دارو دسته تراب سعی میکنند به میراحمد نزدیک شوند و تراب به میراحمد پیشنهاد دوستی می دهد اما فشاری که تراب به میراحمد آورده بی اثر بوده و او دست دوستی تراب را قبول نمی کند.

از طرفی طوبی(زن میراحمد) مدام خواب های بد و کابوس می بند و به گیلانه جان( همسر میرولی) می گوید که اگر برای من اتفاقی افتاد مواظب فرزندم باش.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز