شاهزاده بریتانیا لباس‌های دست دوم می‌پوشید؟

کیت میدلتون و انبار لباس کهنه‌های سلطنتی!

روز شنبه انتشار تصاویری از اولین حضور شاهزاد لویی، نتیجه ملکه بریتانیا در اولین مراسم رسمی سلطنتی، باعث تعجب هواداران خانواده سلطنتی بریتانیا شد. بریتانیایی‌ها متوجه شدند که در این مراسم شاهزاده لویی، پسر کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام، دقیقا همان لباسی را پوشیده است که ۳۳ سال پیش عمویش شاهزاده هری در مراسمی مشابه پوشیده‌بود. این موضوع باعث شد تا این گمانه‌زنی پیش بیاید که عروس سلطنتی در انبارهای کاخ باکینگهام، لباس‌ها را برای فرزندان خودش دوباره احیا می‌کند.

دیلی میل می‌نویسد که کیت میدلتون برای پوشیدن مجدد لباس‌های خودش آنچنان محدودیتی قائل نیست و همین به تازگی در شهر اسکس در حال بازدید از گروه‌های پیشاهنگی، یکی از لباس‌های قدیمی‌اش را پوشیده‌بود. پیش از این هم شاهزاده جرج، پسر دیگر کیت میدلتون، با لباسی مشابه لباس کودکی پدرش که در یک مراسم سال ۱۹۸۴ پوشیده بود، در مراسم سلطنتی شرکت کرد.

شایعه‌های زیادی در مورد خساست و صرفه‌جویی‌های افراطی در خانواده سلطنتی بریتانیا و به ویژه وسواس‌های شخص ملکه الیزابت دوم وجود دارد، اما اقدام کیت میدلتون در زنده کردن خاطرات گذشته نوه‌های ملکه با پوشاندن لباس‌های قدیمی آنها به بچه‌هایش با استقبال هواداران خانواده سلطنتی بریتانیا مواجه شده‌است.

با این حال کسی هنوز نمی‌داند که آیا کیت میدلتون واقعا لباس‌ها را از ته انبارها بیرون کشیده یا مانند یک خانواده اشرافی سفارش داده تا لباس‌هایی نو مشابه لباس‌های نسل قبل برای بچه‌هایش تهیه کنند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز