شایعات درباره سریال شبکه جم تایید شد | سریال آبی عشق

چکامه چمنماه و مانی کسرائیان، با هم همبازی سریالی شدهاند که قرار است در شبکه غیرمجاز جم پخش شود.

نام این سریال آبی عشق خواهد بود که زمان پخش آن «به زودی» اعلام شده است.

با این اتفاق، پازل اتفاقات ماه گذشته تکمیل میزد که قطعه اول آن انتشار عکسهای بیحجاب بازیگران ایرانی خارج شده از کشور بود، پس از آن شایعاتی درباره حضور این بازیگران در سریالهای وابسته به این شبکه شنیده شد ولی تایید نشده بود.

با این اتفاق، سه سریال قرار است پخش شود که اولی «زمین ناهموار»‌با بازی بهمن مفید بازیگر قدیمی سینمای ایران، دومی، «منو تنها نذار»، با بازی عدهای که نام آنها اعلام نشد و حالا سومین آنها یعنی سریال آبی عشق است.

مجموعه شبکههای تلویزیونی جم، با ساخت سریالهایی که معیارهای سریالهای فارسی را از نظر نوع پوشش و روابط ندارند، نیت کرده است تا بینندگان سریالهای مجاز را در ایران به سوی خود جذب کند. جاذبههای جنسی و پشت سر گذاشتن خط قرمزهای اجتماعی، روشی است که به نظر میرسد این گروه تلویزیونی در حال پشت سر گذاشتن آنهاست.

تنها تبلیغ یک سریال دیگر با بازی بهروز وثوقی و صدف طاهریان باقی مانده تا به طور کامل این پازل طرح مشخصی پیدا کند. پازلی گرانقیمت که تنها شاید با کمک گرفتن از انبوه درآمد تبلیغاتی این شبکهها یا جذب سرمایه سنگین قابل پیشبینی باشد.

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم پیش از این درباره تصاویر منتشر شده از این دو بازیگر زن ایرانی گفته بود: «اینها سرابی است که متاسفانه به آنها نشان داده میشود و به دنبال این هستند که در خارج از کشور اعتبار بزرگی کسب کنند که این خطای بزرگی است.»

برای اطلاع یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. شبکه غیر مجاز؟؟؟ یکم واقع بین باشیم. من شخصا شبکه های جم رو دنبال نمی کنم اما قبول کنیم که تلویزیون ملی شکست خورده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز