محمدرضا شریفی‌نیا در استودیو خبر شبکه ۱ چه گفت؟ | کیمیا | معمای شاه

محمدرضا شریفی‌نیا، شامگاه چهارشنبه، در استودیوی خبر شبکه ۱ حاضر شد ( می‌توانید این‌جا ببینید) و درباره بازخوردها درباره سریال های تلویزیونی گفت: 

از نظریاتی که در شبکه‌های مجازی شما می‌بینید متوجه می‌شوید که استقبال خیلی زیاد است به خاطر این‌که هر اتفاقی که دارد می‌افتد بازتاب دارد در جامعه. به نظرم استقبال خیلی خوب بوده است. هم از سریال کیمیا و هم سریال معمای شاه.

او درباره این‌که رکورددار بازی در سریال‌های تاریخی هستید هم گفته است:

والا من خیلی دوست دارم سریال‌های تاریخی را چون در حقیقت استفاده می‌کنیم از گذشته‌مان برای امروزمان. بتوانیم یک حرکت جدیدی بکنیم بر اساس اشکالات، در این سریال‌های تلویزیون من خوشبختانه این شانس را داشته ام که بازی کنم.

بحث که به جشنواره فیلم فجر امسال و فیلم رسوایی ۲ رسید گفت:

[advert]

فیلم‌های امسال را که هنوز تازه روز سومش است. باید بگذرد تا بشود درباره این جشنواره فجر صحبت کرد. من درباره مسئله تاریخی خودمان یک نکته‌ای را خدمتتان عرض کنم. کاری که ما می‌کنیم یک قرائت از تاریخ است در حقیقت یک تعدادی کارشناس می‌نشینند و درباره تاریخ حرف می‌زنند. بر اساس تاریخی که وجود دارد و خاطرات خود خاندان سلطنتی در ارتباط با موضوع خودشان دارند. ما ۴۰ سال را داریم بررسی می‌کنیم در این کار و این ۴۰ سال به تعداد آدم‌ها نظر وجود دارد و هر ساخته‌ای نقدی بر آن وارد می‌شود. این خوب است. شما باعث می‌شود بروید و به کتاب‌های تاریخی بپردازید و آن‌ها را مطالعه کنید. آن‌جا بهرحال کارشناس‌هایی وجود دارند که یک قرائت از تاریخ را در ۴۰ سال بررسی کرده‌اند که برای جوان‌های ما بسیار مفید است. یک تیم بسیار زبده به سرپرستی اقای ورزی کار بسیار سختی را شروع کرده‌اند. اگر دیده باشید کار الف ویژه است و همه صحنه‌ها ساخته شده است. از گریم تا لباس و کارگردانی این بسیار کار شاق است. من به نظرم تمام اجزای یک کار را باید آدم‌ها ببینند. حالا نظرشان درباره یک چیزی ممکن است خوب نباشد کسی نظر دیگری داشته باشد که این‌ها تقابل نظر است و هنر جذابیتش به همین است

شما درباره مسیح چند نظر داده شده و چند فیلم ساخته شده. گاهی ۱۸۰ درجه با هم تقابل دارند. این یک کار مستند نیست که بگوییم صرفا مستند انجام شده. یک واقعه تاریخی‌، زندگی یک شاه و زندگی یک پزشک که خانواده‌ای دارد و بازتاب زندگی شاه بر روی زندگی این خانواده بررسی می‌شود که به نظرم خیلی جذاب درآمده، مقداری باید تحمل کرد. با ۵ قسمت ۶ قسمت ۱۰ قسمت نباید در مورد این کار قضاوت کرد. الان دیدم پرونده درست کرده‌اند. کاری که ۹۰ قسمت است توی ۶ قسمتش پرونده درست شده است.

[advert]

او در بخشی دیگر از گفتگو می‌گوید قصد کارگردانی را «فعلا حداقل» ندارد. سریال نوروزی هم امسال نخواهد داشت. او گفته یکی از موارد کاری‌اش این است که کارهای گذشته و حال با هم پخش می‌شود و به شوخی می‌گوید: کار خوب زیاد انجام داده‌ایم، این است که زیاد استفاده می‌شود.

این بخش از اخبار را می‌توانید این‌جا ببینید.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

 1. این کانال جهت تبلیغ شغل شما همچنین ارسال نیازمندیهای شغل شما اعلام آمادگی می نماید.
  جهت دریافت آگهی مورد علاقه و شغل خود با ما در تماس باشید
  بر روی آدرس زیر کلیک کنید
  کانال استخدام ارسال به تمام دوستان جهت استخدام و کاریابی هروز اگهی استخدام ارسال میگردد. https://telegram.me/joinchat/BtrKtTy92GIrI6n7z36N_w
  بر روی آدرس زیر کلیک کنید
  https://telegram.me/%20FILADELFIA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز