عذرخواهی مجری تلویزیون افق: زینب ابوطالب

زینب ابوطالب

دیروز خبری داشتیم در پندار مبنی بر این‌که یک مجری تلویزیون، اعلام کرده بود اگر کسی اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود. اگر هم اعتقاد دارد باید جدی وارد میدان شود. امروز همه ایرانیان به نوعی زندگی سلحشورانه احتیاج دارند.» از مردم عذرخواهی کرد.

در این ویدئو، زینب ابوطالب می‌گوید

بسم‌الله الرحمان رحیم

بابت تشنج و عدم امنیت روانی‌ای که قریب به ۲۰ ساعت گذشته برای همه هموطنانم اتفاق افتاده و به شکلی ناخواسته بر اثر یک سوء تفاهم از برخی از جملات من، در واقع این اتفاق افتاده به نظر می‌رسد که جا دارد عذرخواهی بکنم از این جهت که فضا آن قدر متشنج بود و برای خود من هم ناآرام که بازتاب‌های خیلی بدی داشت و من دلم نمی‌خواهد که مردمی که بالاخره همه ما داریم برای آن‌ها کار می‌کنیم چنین تجربیاتی را در چنین فضای ملتهبی داشته باشند.
دوشنبه هفته گذشته روز تشییع جنازه حاج قاسم سلیمانی در تهران بود. جمعیت عظیمی در این روزها داشتند قبل و بعدش، داشتم می‌رفتند قم فکر کنید که یک برنامه‌ای را از یکشنبه شروع کردیم. مشخص است کی پخش شده، ۹ روز پیش قبل از سقوط هواپیما بوده. من خودم در این هواپیما داغدارم دوستانمان را از دست داده‌ام. اصلا ربطی به ماجرای اغتشاشات و این‌ها نداشته است.

شما که ۳۸ ثانیه وقت گذاشتید دیدید اگر ۵ دقیقه وقت می‌گذاشتید کامل می‌دیدید. احساس کردم که این بندگان خدا در این ساعت‌ها احساس کرده‌اند که شما باید بروید. من کی ام؟ ما همه‌مان مردم یک سرزمینیم. همه مان مخصوصا در آن شرایط که ببینید چند میلیون نفر آمدند، آن ها فقط یک قشر خاص بودند؟ یک خرده به نظرم این کانتکست رو، این بستری که برنامه پخش شده بود بگذاریم کنار هم یک کوچولو عادلانه نگاه کنیم همه مسائل احتمالا حل خواهد شد.

من می‌خواهم باز تاکید کنم که همه ما مال این سرزمینیم. از هر فکر و عقیده‌ای که باشیم و سرنوشت این کشور را همه با هم رقم می‌زنیم و سرنوشت دیگری غیر این وجود نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز