پست‌های بیشتر ...

عکاسی از گربه این فرصت را به من داد تا با گذشته‌ی تیره‌ام رویارو شوم

عکاسی از گربه این فرصت را به من داد تا با گذشته‌ی تیره‌ام رویارو شوم

زمانی که کودک بودم، بچه‌ی بسیار شادی بودم. چندتا دوست بسیار خوب داشتم و بیشتر وقت‌ها نیز وقت‌ام را در بیرون از خانه می‌گذراندم. از بازی در خیابان‌ها و مسخره‌بازی خوش‌ام می‌آمد.

اما زمانی که دبیرستانی شدم زندگی‌ام تیره شد. خیلی مسخره‌ام می‌کردند، همین سبب شد که اعتماد به نفس‌ام را از دست بدهم و مدام گریه کنم. هنگام مریضی مادرم تمام این‌ها بدتر نیز شد، او دوبار سخت بیمار شد. همین سبب شد تاثیر به سزایی بر روی نمرات‌ام بگذارد. آن سال‌ها نتوانستم دبیرستان را با موفقیت پشت سر بگذارم. خوشبختانه، حال مادرم بهبود یافت و او خوشحال‌ترین آدمی ست که تاکنون شناخته‌ ام.

دوباره زندگی‌ام در جریان مثبت خود قرار گرفت درست این مصداف با سال‌های اول گرافیک نیز بود. دوستای جدید پیدا کردم، دوباره بیرون رفتن‌های‌ام شروع شد، و خوشحالی به من برگشت، اما یک احساس کمبودی در من وجود داشت. هنوز می‌خواستم لحظه‌ها را به یاد بسپارم، برای همین نیز اولین دوربین خودم را گرفتم و شروع به عکاسی کردم و در نهایت کارهای‌ام را بر روی فلیکر به اشتراک گذاشتم. نقدهای مثبتی به کارهایم شد و خیلی چیزها نیز یاد گرفتم.

سوژه‌ی محبوب من در عکاسی گربه‌هاست. چیزی که از عکاسی درک می‌کنم این است که حال و هواها و داستان‌های مختلفی را با کنتراست‌های بسیار زیاد می‌توان تعریف کرد. عکاسی برای همیشه زندگی‌ام را دگرگون ساخت و از این خوشحالم که امروز می‌توانم کارهایم را با مردم جهان به اشتراک بگذارم.

ادامه‌ی مطلب را در تصویرهای زیر ببینید.

photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-8__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-18__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-13__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-24__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-12__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-6__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-10__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-3__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-19__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-11__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-2__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-7__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-17__880photographing-cats-helps-me-deal-with-my-insecurity-and-dark-past-5__880

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید. 

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟