پست‌های بیشتر ...

عکاسی که در سفرش با همزاد خود شادترین سلفی را گرفت

عکاسی که در سفرش با همزاد خود شادترین سلفی را گرفت

بیشتر مسافران هواپیما از هم‌نشینی که بسیار صحبت می‌کند زود خسته می‌شوند و به دنبال راهی میگردند تا صحبت او را خاتمه دهند. اما اگر شما در کنار خودتان خود دیگرتان را پیدا کنید چه؟ کسی که درست شبیه به شماست.

عکاس بریتانیایی نیل توماس داگلاس با پرواز هواپیمایی ریانیر، در روز پنجشنبه شب برای عکاسی از یک مراسم عروسی به گالوی، ایرلند سفر کرد. در این سفر، او همزاد خود را پیدا می‌کند که درست در کنارش نشسته بود. او به رسانه‌ها گفت« اصلاً باورم نمی‌شود.»

لی بیاتی، دوست همسر داگلاس، پس از آنکه تصویرشان را در تویتر به اشتراک گذاشت، سریع به سوژه‌ی کاربران آنلاین بدل شد. همسر داگلاس به رسانه‌ها گفت که این دو مرد پیش از این سفر هرگز همدیگر را ندیده بودند، و اصلا با هم فامیل نیستند.

بیاتی در این مورد گفت «یک آقایی بر روی صندلی داگلاس نشسته بود. همسرم از او خواهش کرد که روی صندلی خودش بنشیند و همین که سرش را بالا آورد، او با خودش گفت، “وای خدای من، این که من ام”. با هم کلی خندیدن، و همه‌ی هواپیما نیز از این اتفاق به خنده افتاده بودن. آن دو سلفی با هم گرفتند که خبرهاش به گوش‌تان رسیده است.»

CSjPMZiW4AA6WNn

اما همه چیز پس از رسیدن عجیب‌تر هم شد. چرا که آن مرد درست در همان هتلی که عکاس و همسرش اقامت داشتند، اتاق رزرو کرده بود.

داگلاس گفت «من برای این که حال و هوایی عوض کنم رفتم توی بار نوشیدنی بنوشم که یهو دوباره همزادم رو دیدم. با هم کمی وقت گذراندیم و به موسیقی گوش دادیم.»

اما این تنها همزاد تویتر در این هفته نبود، درست پس از آن‌ها پست دیگری در تویتر به اشتراک گذاشته شد که در آن تصویر همزاد دیگری دیده می‌شد. و سپس تصویر بعدی و همینطور ادامه پیدا کرد تا اینکه سه مرد دیگر مدعی شدند که همزاد این عکاس هستند.

CSkhLXDWwAEDV3z

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید. 

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟