عکس‌های بی‌حجاب چکامه چمن‌ماه از اینستاگرام پاک شدند

چکامه چمن‌ماه، بازیگر زن ایرانی که طی روزهای اخیر به خاطر انتشار چند عکس بی‌حجاب از خود روی شبکه اینستاگرام خبرساز شده بود، عکس‌های بی‌حجاب خود را پاک کرد.

ساعتی پیش نوش آبادی در مصاحبه با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به این اتفاق گفت: این کار باید توسط این افراد توجیه شود و بلافاصله عکس ها را بردارند و کارشان را جبران کنند. طبق مقررات با آنها برخورد می کنیم. البته این رفتارها در شان یک هنرمند نیست. هنرمندی که این کار را انجام می دهد اول به خودش ضرر می رساند. ما به هنرمندان پیشنهاد می کنیم عکس های شخصی خودشان را در فضای مجازی منتشر نکنند.

حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفته بود که برخی از هنرمندان، مدیر برنامه‌هایشان صصفحه‌های مجازی را هدایت می‌کنند. اگر محرز شود که خودش این کار را کرده با او برخورد می‌کنیم اما اگر مدیر برنامه‌هایش این عکس را گذاشته باشد سریع‌تر باید جلوی کار را بگیرد.

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید. 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز