پست‌های بیشتر ...

عکس جدید از محمدرضا شجریان و حال و روز سلامتی‌اش منتشر شد

عکس جدید از محمدرضا شجریان و حال و روز سلامتی‌اش منتشر شد

دقایقی پیش، {{همایون شجریان}}، با انتشار تصویر سه‌نفره‌ای از خود، دخترش و {{محمدرضا شجریان}} از حال و روز سلامتی او نوشت:

دوستان عزيز و گرامى با سلام و آرزوى شادى و سلامتى براى شما مهربانان هميشگى و با سپاس بيكران از اين كه حال پدر را جويا هستيد و برايشان آرزوى سلامتى مى كنيد، هربار كه از كنسرت هاى شهرستان باز ميگردم براى خوشحال كردن ايشان از لطف و احوال پرسى شما مى گويم، و هميشه با لبخند و سپاسگزارى از لطف تان، مى گويند كه سلام من را به همه برسان. عزيزان رسيدگى ها و مراقبت هاى ويژه پزشكى از پدر به شدت ادامه داشته و باعث شده كه حال ايشان بهتر شود و ما هم اميدوارتر. از پانزده سال پيش تا به امروز پزشكان عزيز زيادى مسئوليت درمان هاى پدر را برعهده داشته اند كه دست تك تك شان را مى بوسم و خود را مديون شان مى دانم. از آوا جان مشكاتيان عزيز و هميشه مهربانم بسيار بسيار سپاسگزاريم كه چند ماه است با وجود مشغله هاى زيادى كه دارد، تا بازگشت همسر پدر از سفر با عشق و صبورى شبانه روز و تمام وقت به همراه پرستارهاى ويژه از ايشان مراقبت و كارهاى شان را مديريت مى كند.

سپاس ديگرمان از وزير بهداشت جناب دكتر هاشمى ست كه از روز اول دوستانه و بى توقع اجازه ندادند كه در منزل براى مراقبت ها و رسيدگى هاى پزشكى از پدر دچار مشكل شويم. دعاهاى شما عزيزان و لطف تان بزرگ ترين دلگرمى هاست، براى تان بهترين آرزوها را دارم، هر كجا كه هستيد شاد و برقرار باشيد.
عكس: سلفى ياسمين با به قول خودش باباجى و بابا

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟