پست‌های بیشتر ...

قسمت هشتم سریال دوران کودکی، چه شد؟

قسمت هشتم سریال دوران کودکی، چه شد؟

سریال کودکی در قسمت ۸ خود از داستان پیشین کمی فاصله می‌گیرد. ماوی و عایشه‌گل که نگران و دلواپس ماهر شده بودند، حالا به هم نزدیک‌تر شده و کم‌‌کم مثل یک مادر و دختر رفتار می‌کنند.

از طرف دیگر گولای و ماهر، با تماشای رفتار عجیب و غریب کودک تازه پیدا شده خود بعد از ۸ سال، روش‌های مختلفی را در پیش می‌گیرند. گولای مصالحه‌جویانه و مصلحت‌گرایانه پیش می‌رود و ماهر، می‌خواهد با واقعیت سخت روبرو شود.

مربی بهزیستی به سراغ آن‌ها می‌آید و همه چیز را درباره مادر غیر بیولوژیک فرزندشان علی کان به آن‌ها می‌گوید. ماهر، پس از این‌که از وجود عایشه‌گل در زندگی‌اش مطمئن‌تر شده و به او اطمینان داده که توانایی تحمل ۵ دقیقه‌ای گولای را هم ندارد، به صراحت موضوع را از علی کان می‌پرسد. علی‌کان که فکر می‌کند پدر و مادرش واقعی‌اش، دشمنان او هستند بغض کرده و خود را در اتاق حبس می‌کند.

از طرف دیگر اما دمت، از زندان آزاد شده و با فهمیدن واقعیت، به سراغ این خانواده می‌آید تا ماجرا را با آن‌ها در میان بگذارد و اشتباه این سال‌هایش درباره آن‌ها را توضیح دهد.

پخش سریال به زبان اصلی:

رویای شیرینی که با دیدار مجدد ماهیر و گولای با پسرشان پس از هشت سال آغاز شد ، با آشکار شدن نقشه مخفی کودک با مادری که او را بزرگ کرده است ، به یک کابوس تبدیل می شود. این مبارزه جدیدی که آنها برای پسران خود انجام داده اند در حالی که هنوز زخمهای هشت ساله بهبود نیافته اند ، ماهیر را به زودی به یک دوراهی جدی می رساند. او هنوز نمی داند راهی که برای پدر شدن پسرش انتخاب کرد آرزوهای معصومانه ماوی را درهم شکست و دختر کوچک را به سمت اشتباه زندگی اش سوق داد.

بازیگران:

اردال بشیکچی اوغلو
برن کوگیلدیز
بورکو اوزبرک
سلن اوزتورک
کوبرا سوزگون
نیلای یرال

0
HeartHeart
0
HahaHaha
0
LoveLove
0
WowWow
0
YayYay
0
SadSad
0
PoopPoop
0
AngryAngry
Voted Thanks!

دیدگاه شما چیست؟