Loading Posts...

مجری پرشیاز گات تالنت، تارا گرامی کیست؟

تارا گرامی
تارا گرامی
این روزها نام تارا گرامی برای نخستین بار در فضای سرگرمی فارسی‌زبان بر سر زبان‌هاست. اما تارا گرامی کیست؟ تارا گرامی نویسنده، بازیگر و کارگردان نمایشی به نام محمود بود. در جشنواره‌ای در نیویورک آن را شرکت داده بود. این کار را ابتدا در تورنتو روی صحنه برد و مخاطب آن‌ هم آمریکایی‌ها بودند.

بیوگرافی تارا گرامی

محمود عاشق ایران است، مردی مهربان است و کم‌طاقت و جدی و کنجکاو، نصیحت‌کننده. نمایشی تک‌نفره درباره سه شخصیت کاملا متفاوت که تقریبا هیچ ارتباطی با همدیگر ندارند.: حمود، تارا و یک مرد اسپانیولی. او در شش سالگی ایران را به همراه خانواده‌اش ترک کرد و زندگی در کشورهای مختلفی از جمله کانادا را هم تجربه کرده است.
تارا گرامی

تارا گرامی کیست؟ بیوگرافی و زندگینامه شخصی +‌ عکس

او می‌گوید از چشم یک ایرانی جوان برایش مهم است که چه‌جوری ایران را برای مخصوصا ایرانیان خارج از ایران، به کشورهایی که در آن‌ها زندگی می‌کنند نشان دهیم. تارا گرامی می‌گوید با محمود سعی کردم این کار را بکنم و نشان بدهم که پشتم خیلی فرهنگ هست. من تکه‌هایی از این فرهنگ را با فرهنگ جدیدم ترکیب کردم و این کار را ساختم.

تارا گرامی مجرد است؟

او می‌گوید این که کاری کنم که تماشاچیان باورکنند که من راننده تاکسی، مرد و ۵۶ ساله‌ام کار سختی بود. او می‌گوید قسمتی از ما، مردان و زنان ایرانی، کاراکترهای جالبی هستند. او از حمایت جامعه ایرانیان کانادا بسیار قدردان است. از جمله سهیل پارسا که می‌گوید به نوعی مشاور مهم کارهایش بوده است. تارا گرامی دلباخته تئاتر است و می‌گوید خودم را با تئاتر پیدا کرده‌ام. می‌گوید ۶ سالگی در میان افرادی بوده که شبیه او نبوده‌اند و دلش می‌خواسته مثل بچه‌های دیگر از کشورهای میزبان باشد.
نمایی از حضور تارا گرامی در برنامه طنز

نمایی از حضور تارا گرامی در برنامه طنز

او آرزو داشته وقتی بزرگ شد گوگوش باشد! فیلم‌هایی از او در کودکی هست که ادای گوگوش را در می‌آورد و شعرهای او را می‌خواند.

زندگی کودکی تارا گرامی

اگر از خاطرات او در زندگینامه‌اش بخوانید، تارا گرامی با مادرش بزرگ شده است. می‌گوید در نبود پدرش طوری بزرگ شده که احساس اهمیت برای حضور پدر نکرده است. می‌گوید همه ما مقداری از مرد ایرانی را در وجود خودمان داریم. او در مصاحبه‌ای با لونا شاد گفته است که وقتی بعضی از ایرانیان به خارج از ایران می‌روند بعضی خصلت‌های «بد» را با خود می‌برند مانند بعضی از فوبیاها یا ستیزه‌جویی‌ها. تارا گرامی ویدئویی درست کرده است به نام persian bachelorette که وایرال شده است. در این ویدئو او نقش طنز منیژه را بازی می‌کند که به دنبال شوهر می‌گردد.

اندی، دوست دوست من است!

او می‌گوید که افرادی مثل ماز جبرانی و دیگران که با او همراهی کرده‌اند از دوستانش هستند ولی اندی، دوستِ دوستم است. او به تازگی ازدواج کرده است. تارا گرامی در دانشگاه تئاتر خوانده است. جوایز زیادی در نیویورک، سانفرانسیسکو و تورنتو برنده شده است. در لس‌انجلس فیلمی ساخته است به نام سیمپل ودینگ که شهره آغداشلو و هوشنگ توزیع در آن بازی می‌کنند. همسر تام هنکس هم به همراه سارا زندیه، که نویسنده فیلم است همکاری داشته‌اند. این کار ۶ ماه زمان برده است. خانواده سختگیری ندارد. او خودش را دلقک می‌شناسد که ادای آدم‌های مختلف را در می‌آورده است. از جمله آواز خواندن سلین دیون که معتقد است در این زمینه بیشتر استعداد دارد. حالا می‌دانیم تارا گرامی کیست؟ هنوز نه.
عکس عروسی تارا گرامی

عکس عروسی تارا گرامی

می‌گوید ادای گوگوش بجز ناز چشمه و کرشمه‌اش سخت نیست. دیگر هنرمندی که علاقه دارد ادای او را در بیاورد آریا گرنده است.
عکسی از مراسم عروسی تارا گرامی

عکسی از مراسم عروسی تارا گرامی

تارا گرامی مجری پرشیاز گات تلنت است که از بهمن‌ماه در شبکه تلویزیونی ام بی سی پرشیا برگزار می‌شود است. درباره آینده شغلی‌اش می‌گوید چیزی که فهمیده است این است که وقتی برنامه ریزی کنیم اتفاق نمی‌افتد شاید بهتر باشد اصلا برنامه ریزی نکند! از میان کارهای مختلفی که تا به حال انجام داده بازیگری را بیشتر از بقیه جدی گرفته است. او ورزشی به نام پیربار انجام می‌دهد که چیزی بین باله و پیلاتیس است.  
تارا گرامی بر سر سفره عقد با همسرش (شوهرش)

تارا گرامی بر سر سفره عقد با همسرش (شوهرش)

   

Leave a Comment