مسابقه ملی قهوه جزوه/ایبریک جمعه ۱۶ بهمن در کافه شمرون

نماینده‌ی ایران در مسابقات جهانی جزوه/ایبریک دوبی روز جمعه انتخاب خواهد شد.

مسابقه ملی جزوه ایبریک ایران در کافه شمرون

تماشای این مسابقه برای عموم آزاد است.

~ کافه شمرون در شبکه‌ی کافه‌های آیکافی

مسابقات ایبریک/جزوه تا پیش از این از رشته‌های هفت‌گانه مسابقات جهانی قهوه (WCE) بوده که اخیرا از این سری مسابقات خارج شده و زیر نظر انجمن قهوه تخصصی اروپا (SCAE) برگزار می‌شود.

در مسابقات ملی ایبریک/جزوه ایران، قوانین ۲۰۱۶ این سری از مسابقات اعمال می‌شود که نسبت به نسخه‌ی سال گذشته تفاوت‌هایی دارد. قوانین جدید را از این‌جا می‌توانید مطالعه کنید.

در مسابقه ایبریک/جزوه، ۲ داور حسی، ۲ داور فنی و یک سر داور عملکرد باریستاها را بر اساس پارامترهای مختلف ارزیابی می‌کنند. شرکت‌کنندگان ۱۵ دقیقه فرصت دارند تا ۲ قهوه سنتی و ۲ قهوه اختصاصی در جزوه‌های مجزا برای داوران آماده کنند. قهوه ترک و قهوه عربی از نمونه قهوه‌هایی هستند که با جزوه یا ایبریک آماده می‌شوند.

مسابقات جهانی جزوه/ایبریک در تاریخ ۲ تا ۶ اسفند ۹۴ در حاشیه‌ی نمایشگاه گال‌فود دوبی برگزار می‌شود و نماینده‌ی ایران برای نخستین بار در این مسابقات شرکت می‌کند.

از جمله شرکت‌کنندگان نخستین دوره مسابقه جزوه / ایبریک ایران می‌توان به مهران محمدنژاد (نفر اول مسابقات ملی باریستا ۲۰۱۵)، حامد جزندری و امیر نائینی – به ترتیب نفر اول و دوم مسابقات باریستای اصفهان – اشاره کرد.

آیکافی به‌عنوان حامی رسانه‌ای رسمی مسابقات ملی قهوه در ایران، این رویداد را به‌طور زنده در شبکه‌های اجتماعی با هش‌تگ IRICC# پوشش خواهد داد.

The post مسابقه ملی قهوه جزوه/ایبریک جمعه ۱۶ بهمن در کافه شمرون appeared first on آیکافی | iCoff.ee.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز