«نجفی با چند زن دیگر هم رابطه داشته»

محمد علی نجفی و میترا استاد

چند هفته از قتل میترا استاد می‌گذرد. همسر او، محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران متهم این پرونده است و حاشیه‌های این خبر که یک بمب خبری بود کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شد. اما حالا امروز یکشنبه ۲ تیرماه ۱۳۹۸، برادر میترا استاد، موضوع تازه‌ای را مطرح کرده که پیش از این کمتر عنوان می‌شد.

مسعود استاد، برادر میترا استاد، همسر کشته‌شده محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران، در گفتگو با یک روزنامه زرد ولی دولتی در ایران به نام شهروند مدعی ‌شده است که «نجفی، هم‌زمان با چند زن دیگر، ارتباط داشته و خواهر من خیلی زود از این ماجرا‌ها باخبر شد و دلیل اختلاف‌شان همین بود.»

او که برای دفاع از حیثیت خواهرش، با علی مطهری هم نامه‌نگاری‌هایی کرده بود و در اینستاگرام، از او توانست نوعی عذرخواهی بگیرد، حالا گفته است میترا چند باری هم با نجفی صحبت کرد اما چه‌سود! من هم با نجفی حرف زدم کردم، اما او نمی‌پذیرفت. می‌گفت هرچه بوده مربوط به گذشته است، اما واقعیت چیز دیگری بود.

مسعود استاد همچنین گفته است شماره تلفن و گفت‌وگوهای تلفنی و حتی آن‌ها که با نجفی ارتباط داشتند، وجود دارد و چند زن به‌‌عنوان شاهد به دادسرا فراخوانده شدند. کلی مدرک دیگر هم هست که فعلا درباره‌شان حرفی نمی‌زنم.»

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز