هالیت سیب ممنوعه کیست؟ ماجرای تجاوز او به همکارش چیست؟ طلعت بلوت را بیشتر بشناسید


اگر طرفدار سریال محبوب سیب ممنوعه هستید هالیت آرگون را می شناسید. البته بعید است طرفدار او هم باشید اما اگر می خواهید بازیگر این تاجر سودجو و تنوع طلب و سختگیر را بشناسید این مطلب به شما کمک می کند.

 

طلعت بولوت  Talat Bulut  از بازیگران خوب و باسابقه ی ترکیه است. او در سال 1956 در ساریکامیش ِ کارس به دنیا آمد. در دانشگاه  Hacettepe  حاجت تپه، مهندسی الکترونیک می خواند اما درسش را نیمه رها کرد.

اولین قدمش به دنیای بازیگری را در سال 1975 با بازی در نمایش دیمیتروف در هنر تئاتر آنکارا برداشت. سال های زیادی در تئار دولتی آنکارا به بازی مشغول بود. به وسیله تورکان شورای Turkan Soray  جلوی دوربین رفت و اولین تجربه حضور بر پرده سینما را با فیلم “هازال”  Hazal تجربه کرد. فیمی که با آن بین مخاطبان سینما مشهور شد Manisa Tarzani  بود.

او در سریال پرمخاطب “مادرم” Annem  که از کانال D  ترکیه پخش می شد در کنار وحیده پرچین نقش اول مرد را بر عهده داشت. بعد از آن در سریال “خوشبختی” Mululuk  باز هم به عنوان نقش اول ظاهر شد.  در سال 2014 در فیلم  ماهسون کیرمیزی گول  Mahsun Kirmizigul  به نام “معجزه”  Mucize  ایفای نقش کرد. از سال 2018 هم مشغول بازی در نقش هالیت آرگون سریال سیب ممنوعه است.

طلعت بلوت در کنار بازیگری به صداپیشگی و گویندگی هم می پردازد. قد او 176 و وزنش 79 است و با وجود 64 سال سن خوش هیکل و خوش تیپ است.

همسر او پینار افشار Pinar Afsar  است. او دختر اسین افشار Esin Afsar  خواننده و بازیگر تئاتر و کریم افشار  Kerim Afsar  بازیگر است.   طلعت بلوت و پینار افشار یک دختر 18 ساله به نام هازال دارند.

 

سال گذشته طلعت بولوت از طرف دستیار لباس 19 ساله ی سریال سیب ممنوعه متهم به آزار و اذیت شد و یک بازیگر دیگر به نام  هانده آتایزی Hande Ataizi که 18 سال پیش با طلعت بلوت در یک فیلم همبازی شده بود وارد ماجرا شد و او هم اتهام های مشابهی را به بولوت وارد کرد و به خاطر جسارت دختر 19 ساله به او آفرین گفت. وکیل طلعت بولوت همه این ادعاها را بی پایه و اساس خواند. در میانه های سریال هم بعد از این جنجال ها شایعه جدا شدن او از سریال به گوش رسید که البته به جایی نرسید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز