همه چیز درباره حضور عادل فردوسی‌پور در شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال

شبکه ایران اینترنشنال شبکه عجیبی است. شبکه‌ای که رئیس سابق بی‌بی‌سی فارسی در آن برنامه فرهنگی دارد و مجری شبکه منوتو هم در آن برنامه مربوط به زنان. هم حضور یک شخصیت مشهور تلویزیونی در آن، دل گروه‌های سیاسی طرفدار او را به درد آورده و هم نوعی شهوت عجله برای مطرح کردن برند در آن به چشم می‌آید.

ایران اینترنشنال همچنین علاقه خیلی زیادی به پخش زنده دارد، از تظاهرات در هنگ‌کنگ بگیرید تا مراسم نورماندی در فرانسه. کنفرانس خبری پمپئو تا مسابقه زنان والیبالیست.

حالا اما یک خبر این روزها نام آن را دوباره بر سر زبان انداخته است و آن احتمال حضور عادل فردوسی‌پور در این شبکه لندنی است.

دیروز برخی از رسانه‌ها اعلام کردند قرار است عادل فردوسی‌پور که این روزها رابطه‌اش با تلویزیون شکرآب شده، به زودی در این شبکه برنامه‌ای ورزشی داشته باشد و صحبت از رقم‌های شدیدا بالایی مثل ۲۰ هزار پوند درآمد ماهیانه بود. این شبکه لندن‌نشین اما کارش را در بازی کردن با شایعات بلد است. چه شایعات مربوط به وابستگی به یک کشور عربی باشد و چه حضور احتمالی فردوسی‌پور در آن شبکه.

اما نکته‌ای که مخاطبان خبر حضور عادل فردوسی‌پور در ایران اینترنشنال کمتر به آن دقت کردند هویت این مجری مطرح فعلا بیکار است که تنها در برنامه ۹۰ خلاصه نشده، او استاد دانشگاه است، با دولتی‌ها میانه خوبی دارد، پیشنهادهای مشاوره و مدیریت زیادی احتمالا در چنته دارد و کتاب‌هایش در ایران پرفروش هستند. در حقیقت حتی اگر بخواهد در شبکه ایران اینترنشنال حضور داشته باشد هم فعلا از آخرین تکذیبیه‌اش که حضور در انتخابات آخر سال بود زیاد نگذشته است. در چنین حالتی، فردی که با یک اکوسیستم اعتباری در داخل ایران مطرح شده و هنوز از آن کسب می‌کند، شاید با حضور در شبکه‌ای جاه‌طلب بتواند کمی پول به طور نسبی بیشتر از دیگران در همان شبکه نصیب خود کند، اما این درآمد آیا با درآمد تهیه‌کنندگی آگهی‌آورترین برنامه‌های تلویزیونی در ایران قابل قیاس است؟

به همین خاطر است که چندان عجیب نبود که عادل فردوسی‌پور اعلام کرد که این خبر صحت ندارد، هیچ تماسی از این شبکه با من گرفته نشده و اگر هم چنین پیشنهادی مطرح می‌شد واضح است که آن را نمی‌پذیرفتم و پاسخم منفی بود.

شما اگر جای عادل فردوسی‌پور بودید، چه می‌کردید؟

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز