همه چیز درباره خندوانه جدید

خندوانه را شاید بتوان یکی از برنامه‌های ‌محبوب‌ تلویزیونی در ایران نامید. برنامه‌‌ای که با تمام شدن مسابقه استیج احتمالا به محبوب‌ترین آن‌ها هم تبدیل خواهد شد. مجری آن رامبد جوان خبر از شمارش معکوس برای شروع «خندوانه» داده است.

زمان قطعی پخش قسمت اول خندوانه: چهارشنبه سوری ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۴ – اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
برای این‌که خندوانه را در ایمیل خود داشته باشید این‌جا ثبت‌نام کنید.

خندوانه احتمالا در روزهایی حوالی نوروز آغاز به پخش خواهد کرد. این سومین سری از برنامه خندوانه است. برنامه خندوانه در سری دوم خود با استندآپ کمدی یا آن‌طور که خود برنامه می‌گفت ایستاده به خنده‌هایش محبوبیتی فراتر از تصور یافت.

حضور امیرمهدی ژوله و سجاد افشاریان از نزدیکان به برنامه و ایجاد دوگانگی میان ژوله و امین حیایی که نشات گرفته از اتفاقات سیاسی بود آن را خبرسازتر از گذشته کرد تا جایی که لشکرکشی های اینترنتی در حاشیه آن به چشم می‌خورد.

حضور یک عروسک به نام جناب‌خان در برنامه اما از نقاط قوت جدی آن بود که قرار است در سری جدید عروسک‌هایی تازه هم اضافه شوند. بخشی که در آن بهروز بقایی به سفر می‌رفت و گزارش تهیه می‌کرد هم در سری سوم خندوانه جدی‌تر شده است و تبدیل به اتوبوس خندوانه شده است. پیش از این گزارشی درباره این اتوبوس و حضور او در قزوین در پندار دیده بودیم.

رامبد جوان، این مدت را صرف ساخت فیلم سینمایی نگار کرد که هنوز از زمان پخش آن خبری نیست.

از طرف دیگر خبر رسیده که برنامه‌‌ای به نام «دورهمی» از شبکه دوم پخش خواهد شد که حال و هوای آن شبیه به خندوانه جدید است و افرادی مثل مهران مدیری، امیرمهدی ژوله، سیامک انصاری و دیگر افراد این اکیپ در آن حضور خواهند داشت.

در زمانی که نوروز می‌اید، کلاه قرمزی نمی‌آید، حضور خندوانه روی آنتن می‌تواند خود یک اتفاق باشد که باید منتظر ماند و دید چقدر استقبال از آن تداوم خواهد داشت.
برای این‌که خندوانه را در ایمیل خود داشته باشید این‌جا ثبت‌نام کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز