همین‌روزها منتظر این فیلم‌ها باشید

فیلم سینمایی درخونگاه

حالا دیگر پیش‌بینی فیلم‌های پیش رو که به زودی اکران می‌شوند، آسان است. می‌توان از پروانه‌های نمایشی که صادر می‌شود فهمید که ۷ فیلم در راهند که بجز یکی بقیه درجه‌بندی سنی دارند و بجز یکی که برای ۹ سال به بالاست، بقیه را تنها ۱۲ سال به بالا می‌توانند ببینند.

نخستین فیلم مسخره‌باز است که علی مصفا تهیه کرده و همایون غنی‌زاده (امیر غنی‌زاده) آن را ساخته و تنها ۱۲ ساله به بالاها می‌توانند ببینند.

دومین فیلم اما «خداحافظ دختر شیرازی»‌ نام دارد. کاری از افشین هاشمی و با تهیه‌کنندگی فرشته طائرپور که سال‌ها پیش گلنار را از او به یاد داریم است.

ماجرای نیمروز ۲، فیلم بعدی است که تم سیاسی دارد و تهیه‌کنندگی‌اش را محمود رضوی برعهده داشته و کارگردانی‌اش با محمدحسین مهدویان است، بر اساس نوشته‌ای از حسین تراب‌نژاد برای درجه بندی ۱۲ سال به بالا.

فیلم چهارم اما فیلم سینمایی تصویرم در آیینه نیست به کارگردانی ناهید دل‌آگاه است. کارگردانش محمدرضا خاکی و نویسنده آن مهرنوش عبدی منفرد است و برای ۹ سال به بالاها به نمایش در می‌آید.

فیلم پنجم، فیلم سینمایی برنده‌ها به کارگردانی حسن ناظر است. تهیه‌کننده‌اش محسن مسافرچی و کارگردانش حسن ناظر است. بر اساس فیلمنامه‌ای از محمد امید.

و اما ششمین فیلم، باید منتظر نمایش فیلم درخونگاه بود. فیلمی که در جشنواره سال گذشته به نمایش درآمد، سیاوش اسعدی کارگردانی و منصور سهراب‌پور آن را تهیه کرده است.

و حالا آخرین فیلم سینمایی به نام جمشیدیه که یلدا جبلی به تهیه‌کنندگی محمدصادق آذین ساخته و برای ۱۲ سال به بالا روی پرده می‌رود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز