در خندوانه جدید، فصل سوم، قسمت اول چه گذشت؟

تب دابسمش، خندوانه را هم گرفت. رامبد جوان مجری برنامه خندوانه، سری جدید برنامه را سهشنبه شب با دابسمشی از همایون شجریان آغاز کرد. همایون شجریان این آهنگ را با نام با من صنما، برای فیلم آرایش غلیظ خوانده است.

همایون شجریان نام لباهنگ را برای دابسمش برگزیده و از همایون شجریان برای اینکه اجازه داده این ترانه را «لیپسینگ» کند.

لباهنگلیپسینکبَتِل برگ برنده خندوانه بعد از استندآپ کمدیها:

در قسمت سوم خندوانه ۱۲ نفر از افراد آشنا و چهرهها میآیند و با هم رقابت لباهنگ یا لیپسینگ بَتِل خواهند داشت. سه نفر به مرحله سوم میرسند و در رقابت نهایی هر کدام نوبتی قطعه را اجرا میکنند و در نهایت با استفاده از پیامک، برنده مشخص خواهد شد.

لیپ‌سینک بتل نام برنامه‌ای آمریکایی است که در آن اقدام مشابهی صورت می‌گیرد و خوانندگان و هنرپیشگان به جای خواننده‌های اصلی یک ترانه، لب می‌زنند و با حرکات نمایشی و اجرای بدون آواز آن کار، با هم به رقابت می‌پردازند.

تعداد جمعیت تماشاگران در خندوانه فصل سوم بیشتر شده است. رامبد جواد در ابتدای برنامه از دلتنگی و سخت بودن دوری گفت. دوریای که شبیه یک «خواب شیرین» بود چون میدانستم یک لحظه خیلی خوب از خواب میپرم و روی ماهتان را میبینم.

او گفت بچههای خندوانه مثل زنبورهای کندو کار میکردند تا به این لحظه برسیم.

غافلگیریهای خندوانه:

رامبد جوان گفت خیلی غافلگیری و اتفاقات جذاب، علاوه بر «لباهنگلیپسینگبَتِل» در فصل سوم خواهیم داشت که به تدریج رو خواهند کرد.

شادی این فسمت از برنامه به تمام مردمی تقدیم شد که در چهارشنبه سوری «نه خودشان را لت و پار کردند و نه دیگران را».

بخش بعدی به اتوبوس خندوانه با اجرای بهروز بقایی مرتبط بود که معرفی شد. سفر اتوبوس خندوانه که قبلا گفته شده بود از قزوین حرکت خود را آغاز کرده، اعلام شد از خلیج فارس شروع به حرکت کرده است.

کمدین‌های سری جدید هم معرفی شدند: علی اوجی. بازیگر-طنزپردازی که در سریال پژمان دیده‌ایم و علی مسعودی که در سری قبل خندوانه هم جزو استندآپ کمدین‌ها بود.

[advert]

اگر می‌خواهید خندوانه را به صورت زنده ببینید این صفحه آن را به صورت زنده پخش می‌کند (۱۱ شب به وقت ایران)، اگر می‌خواهید با کمی انتظار ویدئوها و حواشی را مرور کنید اما در پندار ویدئو، این صفحه برای برنامه خندوانه ساخته شده است که تیزرها همین حالا در آن قرار دارند و به تدریج با پخش برنامه کامل‌تر می‌شود. اگر هم علاقمند هستید که در ایمیل خود اخبار و حواشی و برنامه‌های خندوانه را دریافت کنید، در این صفحه با ایمیل خود ثبت‌نام کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز