Loading Posts...

پسر حاتمی‌کیا با «چشم جنگ» به سینما‌ حقیقت می‌رود

پسر حاتمی‌کیا با «چشم جنگ» به سینما‌ حقیقت می‌رود

به نقل از خبرگزاری‌ها – مستند چشم جنگ به کارگردانی مشترک یوسف حاتمی‌کیا و مهدی برحیان در نهمین جشنواره‌ی سینما حقیقت به نمایش در می‌آید.

این مستند به تهیه‌کنندگی ابراهیم حاتمی کیاست که اخیراً به دبیرخانه‌ی نهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی سینما حقیقت ارائه شده.

تصویربرداری این فیلم بر عهده‌ی یوسف حاتمی‌کیا بوده؛ صداگذاری این فیلم بر عهده‌ی مهرداد جلوه‌خانی بوده و کارن همایون‌فر آهنگساز این فیلم بوده. تدوین این فیلم را نیز یوسف حاتمی‌کیا و موحد تاری‌مرادی انجام داده اند.

این فیلم در مورد سعید صادقی عکاس جنگ تحمیلی ست که پس از گذشت ۲۵ سال تصمیم می‌گیرد دنبال آدم‌های درون عکس‌های‌اش بگردد.

یوسف حاتمی‌کیا زاده‌ی سال ۱۳۷۰ و دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی سینما است. از فعالیت‌های‌اش در زمینه‌ی سینما می‌توان به کارهای مرگ (۸۴)، پایان بی‌صدا (۸۶) و بازگشت (۹۴) اشاره کرد.

در روزهای ۲۲ تا ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۴، نهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم مستند ایران سینما‌حقیقت، با شعار حقیقت بهترین راهنماست، در سینما فلسطین و سینما سپیده‌ی شهر تهران برگزار خواهد شد.

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید. 

Leave a Comment