پیش‌بینی نتایج مسابقات هفته 17 سری آ ایتالیا؛ پیش بازی اینتر میلان و جنوا

نتیجه بازی‌ها را پیش از آغازشان بندانید

شنبه 30 آذر مصادف با 21 دسامبر 1 بازی مهم توی لیگ ایتالیا برگزار می شود: اینتر رده دومی میزبان جنوای دوم از آخر خواهد بود!
این بازی ساعت 20:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد
یوونتوس که تنها رقیب اینتر در راه کسب قهرمانی است یک بازی بیشتر دارد و با سه امتیاز بیشتر صدر نشین سری آ ست. همین، این بازی را برای اینتر بسیار مهم و حیاتی می کند؛ تا شاید این تیم بتواند فاصله اش را با صدرنشین جبران کند.
اینتر همه ی 6 بازی اخیرش را مقابل جنوا برده است.
جنوا در 17 بازی خارج از خانه اخیرش طعم برد را نچشیده است.
اینتر در 4 بازی اخیر خانگی‌اش در مقابل جنوا توانسته دروازه خودش را بسته نگه دارد.
اینتری ها، در 9 بازی اخیر خودشان در لیگ شکست نخورده اند.
آمار تقابل ها می گوید که اینتر در این مسابقه شانس های گلزنی زیادی خواهد ساخت و در مقابل، بعید است دفاع ضعیف جنوا که بدترین دفاع فصل سری آ است، بتواند چندان مقاومتی کند.
پردیکتز بازی را با 2 گل به نفع اینتر و هو اسکورد 1-0 برای این تیم پیش بینی کرده است. به نظر ما، تعداد گل های می تواند حتی بیشتر از این هم بشود؛ به خصوص که این روزها، لائوتارو مارتینز، مهاجم اینتر که بارسلونا هم به شدت وضعیتش را دنبال می کند و خواهان به خدمت گرفت او، به جای لوئیز سوآرز است، فرم ایده آلی دارد و روی نوار گلزنی است. به هرحال، چیزی که قطعی به نظر می رسد برد اینتر و ناتوانی جنوا در گلزنی است.

 

ما در «جایگاه دوازده» اطلاعات و آمار و ارقام مربوط به مسابقه های فوتبال را پیش از سوت آغازشان بررسی می کنیم؛ از لیگ ایران گرفته تا لیگ های مهم اروپایی و حتی بازی های ملی. برای اینکه آمار و اطلاعات بازی ها را پیش از آغازشان بدانید، کانال یوتیوب ما را سابسکرایب کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز