چگونه کرم دور چشم را به شیوه‌ی درست استفاده کنیم؟

در مراقبت از پوست، استفاده از کرم چشم یکی از مهم‌ترین قدم‌هاست. کرم‌های دور چشم کمک می‌کنند که پوفی و سیاهی دور چشم از بین رود و چهره‌ی شما را شاداب‌تر و زیباتر نشان دهد. اما اگر کرم دور چشم را درست به کار نگیرید، این را بدانید که صدمات بسیار جدی به پوستتان وارد می‌کنید.

حالا در ادامه‌ پندار قصد دارد قدم‌های به‌کارگیری درست کرم دور چشم را برایتان شرح دهد.

قدم اول، کرم را با دست راست به دور چشم بمالید.

به احتمال بارها و بارها این را شنیده اید و بسیار مهم است که به یاد بسپارید. همچنین این را هم بدانید که انگشت حلقه بسیار با ملایمت لمس می‌کند، و به احتمال به نواحی دور چشمتان کمتر آسیب وارد می‌کند.

قدم دوم، نقاط کوچکی از کرم را به دور چشمتان بزنید، یعنی بالای چشم تا زیر ابرو و همچنین زیر چشم.

بیشتر افراد همیشه زیر چشمشان را کرم می‌زنند، چون سیاهی چشم همیشه زیر چشم است. اما این را بدانید که دور چشمتان نیاز دارد که با کرم مرطوب شود تا بتوانید نتیجه‌ی دلخواهتان را ببینید.

قدم سوم، با ضربه‌های آهسته کرم را به روی پوستتان بمالید تا جریان خون بیشتر شود.

سعی کنید نه فشار به پوست دور چشمتان بیاورید و نه آن را بکشید. با ضربه‌های آهسته کرم را روی پوستتان بزنید و این کار را ادامه دهید تا احساس کنید کرم جذب پوستتان شده است.

قدم چهارم، پوستتان را ساعت‌گرد به آرامی ماساژ دهید.

اگر شما باید کرم را به پوست دور چشم‌تان بمالید تا جذب پوستتان شود، بهتر است به آهستگی آن ناحیه را ماساژ دهید و از اعمال فشار جداً خودداری کنید.

این مطلب با پشتیبانی شرکت سینره، محصولات آرایشی بهداشتی این‌لِی منتشر شده است.

برای اطلاع یافتن از مطالب بیشتر در مورد سلامت و زیبایی می‌توانید عضو کانال تلگرامی بزک و بهداشت شوید.

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید

//

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز