ژوله با اختلاف ۲۰۳ رای برنده شد

رامبد جوان، مجری برنامه خندوانه در پایان رقابت نفسگیر ژولهحیایی اعلام کرد که ژوله برنده این بازی شده است.

رایهای ژوله ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۸۴۶ رای بوده و در مقابل، رایهای امین حیایی به ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۶۴۳ رسید. این یعنی اینکه امرمهدی ژوله فقط با اختلاف 203 رای، به دور بعدی استندآپ کمدی صعود کرده است.

امیر مهدی ژوله و امین حیایی در شرایطی در برابر هم قرار گرفته بودند که امین حیایی از سوی دوستداران ژوله به خاطر سابقه فعالیتی سینماییسیاسی، یعنی بازی در یک فیلم به نام قلادههای طلا مورد طعن و سرزنش قرار گرفته بود و ائتلافی علیه او شکل گرفته بود که سیاسیونی مانند محمدعلی ابطحی رئیس دفتر رئیس جمهور  دوره اصلاحات و بزرگمهر حسینپور کاریکاتوریست نقش فعالی بازی کرده بودند.

آرای نزدیک این دو رقیب چندان جای تحلیل باقی نمیگذارد، اگر این یک انتخابات بود قطعا به دور دوم میرفت و به همین خاطر سیاسیون حاشیهای این رخداد نمیتوانند دل به رایهای دو طنزپرداز ببندند و بر اساس آن نتیجهگیری سیاسی کنند، اما چیزی که شاید بتوان در این میان گفن این است که شاید ژوله با سیاست برد در حالی که امین حیایی به خاطر سیاست باخت و این نتیجه دلچسبی برای هیچکدام از آنها نخواهد بود.

شرح عکس: صابون مراغه، صابونی که به پای ثابت استندآپ کمدی امیرمهدی ژوله بدل شده. او قول داده است این صابون عنصر مشترک برنامه‌های بعدی‌اش هم باشد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز