Loading Posts...

کارهای هنری با قوطی‌های ردبول

کارهای هنری با قوطی‌های ردبول

در فیلادلفیا، یک نمایشگاه به طور کامل فضای خود را در اختیار افرادی خواهد گذاشت که با قوطی‌ها ردبول کار هنری ساخته‌اند. این نمایشگاه «هنر قوطی رد بول» نام گرفته و البته از سوی شرکت ردبول هم پشتیبانی شده است.

دیلورث پارک در اوایل اُکتبر مکان به نمایش درآوری کارهایي خواهد شد که از قوطی‌های ردبول ساخته شده‌اند. این نمایش به نام هنر قوطی ردبول خواهد بود. این رویداد در روز دوم اُکتبر با اینستالیشن تعاملی نور آغاز به کار خواهد کرد.

در آن جمعه شب، یک اینستالیشن نوری بر روی مسیر غربی سیتی هال افکنده خواهد شد، و این کار توسط کلیپ کالکتیو صورت می‌گیرد. این پروژه شهروندان را تشویق به تعامل می‌کند و این کار را برای عموم به انجام می‌رساند با ممکن ساختن کنترل هر آنچه که بر روی آن ساختمان نشان داده می‌شود. هنر قوطی ردبول برای عموم آزاد است و از دوم تا هشتم اکتبر به طول خواهد انجامید.

هنر قوطی ردبول سی کار هنری را به نمایش خواهد گذاشت که این سی‌ کار به سه دسته‌ی گوناگون تقسیم می‌شوند: «هنر عینی» که از خود قوطی‌های ردبول استفاده شده، «هنر نمایش دیجیتالی» که می‌تواند بر روی نمودگرها پخش شود، و «هنر اینستالیشن‌های تعاملی» که به کارگیری هنر عینی، دیجیتالی و نمودگرهاست. هنرمندانی که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند از هنرمندان محلی و ملی ایالات متحده هستند.

در کنار به نمایش‌گذاری کارها، داورانی نیز در این مکان حضور دارند که از هر دسته سه کار برتر را بر می‌گزینند و به برنده‌ی این جشنواره 2,500 دلار جایزه‌ی نقدی داده خواهد شد.

Leave a Comment