کرباسچی می‌گوید محسن هاشمی، گزینه شهرداری است

حالا نوبتِ جناح مخالف قالیباف است که در پایتخت، یکه‌تازی کند. غلامرضا کرباسچی، شهردار قدیمی تهران اعلام کرده که نفر اول تهران، احتمالا شهردار خواهد بود: محسن هاشمی
کرباسچی که دبیرکل حزب کارگزاران هم هست، گفته رای یکدست مردم تهران به لیست امید، دو جنبه دارد. یک جنبه آن سیاسی است ولی جنبه دیگر، مطالباتی است.
کرباسچی، می‌گوید امیدوارم در شورای آینده کسی نخواهد برای اینده خود و مجموعه اش فعالیت کند. همه باید در شورا و شهرداری تلاش کنند که شهر قابل تحمل تر و برای زندگی مردم قابل قبول تر اداره شود.
شهردار قدیمی تهران می‌گوید : بالاخره این بسنگی به اعضای شوار شهر دارد. دوستان باید پس از بررسی و مشورت به گزینه ی مدنظر خود برسند.
غلامحسین کرباسچی با بیان اینکه محسن هاشمی از گزینه های شهرداری تهران است، گفت: محسن هاشمی اگر تمایلی داشته باشد، باتوجه به سابقه و فعالیتی که داشته چه در مترو چه در حوزه شهری، از گزینه های شهرداری تهران است.
وی افزود: البته شخصیت های مختلفی برای شهرداری تهران وجود دارد، من فکر میکنم، این شورا دیگر خود باید پس از مشورت ها و بررسی ها تصمیم خود را بگیرد. ان شالله اتفاقات خوبی در راه است.
کرباسچی در پاسخ به سئوالی در مورد شکست قالیباف در ریاست جمهوری و شورا و آینده سیاسی اش گفت: اینده سیاسی ایشان دست خودش است، همه که نباید رئیس جمهور یا شهردار شوند. ایشان میتواند در عرصه های دیگر فعالیت کند.
وی افزود: قبلا هم گفته ایم، ایشان نباید برای ریاست جمهوری طبق محسابات عقلایی خود را مطرح می کرد، چراکه دوبار در صحنه وارد شده و موفقیتی نداشته است و علی القاعده این تجربه را نباید تکرار کند.  پیش از اقای قالیباف، کسان دیگری هم در این زمینه وارد شدند به صورت پی در پی شکست خوردند. این باید تجربه ای برای اقای قالیباف می شد. حالا به هر دلیل، ایشان آمد و به آب و آتش زد اما به موفقیت نرسید. ان شالله در جای دیگر و موقعیت دیگر بتواند موفق شود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز