یاشار سلطانی، از اوج تا حضیض؟

خبرهای غیر رسمی حکایت از تایید صلاحیت چهره جنجالی شهر تهران، یاشار سلطانی دارند.
یاشار سلطانی ۵۷ روز بازداشت بود تا آن‌که هم‌اکنون با این پیشینه و یک سایت فیلتر شده، قصد کرده وارد انتخابات شورای اسلامی شهر تهران شود.
اما این موضوع، بازخوردهای خوبی ،‌لااقل در میان قوی‌ترین حامیانش، یعنی شبکه‌های اجتماعی و به ویژه توییتر نداشته است.
علیرضا همتی، یکی از این کاربران است که گفته نمی‌شود فساد را در چیزی رو کرد و بعد ثبت نام کرد عضوش شوی. این یعنی چی؟ او با این رفتار، صداقت یاشار سلطانی را زیر سوال برده است. علی بازگشا، افرادی مثل علیرضا را افرادی معرفی می‌کند که «فقط غر می‌زنند.»‌اما حداقل در توییتر، این «غرغرو»ها کم نیستند.
ابوریحان درونی نوشته که «برادر من آقای یاشار سلطانی، شما بهترین کاری که می‌شد بکنی رو با همون افشاگری کردی چرا خراب می‌کنی همه چیزو؟ چرا باعث میشی اعتمادم از بین بره؟» و ادامه داده «مگه ایشون مدیریت شهری بلده که کاندید شورای شهر شده؟»
جیمی هلِر، کاربر دیگری است که رفتار جدید یاشار سلطانی را زیر سوال بردن اهمیت خبرنگار و رسانه بودن دانسته است و از این بابت به او خرده گرفته است.
نگاه دیگر، از آن یسرا بخاش است که شک دارد یاشار سلطانی، واقعا آن چیزی باشد که می‌گوید. او این طور طعنه زده که دوستانی که لیست می‌نویسند،‌مراقب باشند که «دوس نداریم یه الهه دروغگوی دیگه بفرستیم شورا».
حامد توکلی هم چند روز پیش نوشته است که خدمت یاشار سلطانی، نیامدن احتمالی قالیباف بوده است. خدمت احتمالی‌ای که البته با آمدن قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری زیر سوال رفته است.
نیما اِن آر زد، اما نوع دیگری به بازی جدید یاشار سلطانی پرداخته و نوشته است: «این یاشار سلطانی که میگه همه کارهای قالیباف شوآف تبلیغاتیه، بعد از کاندیداشدنش هر حرفی بزنه که بیشتر انتخاباتیه.»
آن چیزی که به نظر می‌آید افول یک ستاره شهری، برای جماعتی است که پیش از این حامی او بودند و انتظار نقد کردن سرمایه‌ اندوخته‌اش در سال گذشته را، لااقل به این سرعت، و در انتخابات نداشتند و حالا به اصل نیت او هم ممکن است شک کنند.

قبلی «
بعدی »

بدون دیدگاه

  1. پینگ بک: یاشار سلطانی، از اوج تا حضیض؟ - پندار
  2. ای کاش یاشار سلطانی کاملا نمیشناختم .نصیحتی بهت میکنم یاشار با انتقاد نمیشه سیاست مداری کرد . مردم امروزه کاملا رفتارها و گفتارها رو زیر نظر دارند.هرگز در هیچ کجای دنیا اینگونه نیست و نخواهد بود که تو پی گرفتی اینگونه نسیت که 2 بار نقد کنی و فردا بر تخت سلیمانی تکیه بزنی .به کجا چنین شتابان .؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز