یک کارگردان دیگر به شبکه جم رفت

احمد گرشاسبی که کارگردانی فیلمهای سینمایی مشهوری مانند بانیچاو، دریا برای تو، دره هزار فانوس و اینجا شهر دیگری است را برعهده داشته هم پس از مهدی مظلومی، سعید ابراهیم فر، محمد تقی راوندی و تعدادی از بازیگران ایرانی به شبکه ماهوارهای جم پیوسته است.

سینما ژورنال خبر داده که این کارگردان مشغول بررسی اوضاع و کار بر روی چند فیلمنامه است تا بتواند یکی از آنها را برای شبکه تلویزیونی جم بسازد.

احمدرضا گرشاسبی سازنده فیلمهای سینمایی انقلابی و مذهبی است که در زمره «سینماگران متعهد» طبقه بندی میشود. جمال شورجه که زمانی دستیار او بوده است گفته است امیدوارم ایشان بتواند [بر شبکه جم] تاثیرگذار باشد ولی بعید میدانم چنین اتفاقی بیفتد چون شبکههای برون مرزی نظیر جم خاستگاهی دارند که محال است اجازه دهند تکنیسیتی خلاف این خاستگاه حرکت کند. همین که در محصولات این شبکهها کمترین دافعهای نسبت به آمریکا و اسرائیل نمیبینید یعنی که آنها از آن طرف مستقیم یا غیرمستقیم حمایت میشوند و این معنایی جز آن که کارگردانی هم که بخواهد با این شبکهها کار کند ملزم به رعایت قواعد آنهاست ندارد.

شورجه گفته است که پیشنهادی از سوی این شبکه‌‌ها نداشته است:‌ الحمدالله رب العالمین نه، چون کارهای من به درد آنها نمیخورد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز