ییلدیز سیب ممنوعه کیست؟ آیا در دنیای واقعی با علیهان رابطه دارد؟ ادا اجه را بیشتر بشناسید


فرقی نمی کند از طرفداران سریال سیب ممنوعه باشید یا برای پر کردن وقتتان دنبالش کنید و یا حتی فقط گاهی این سریال به چشمتان خورده باشد، حتما ییلدیز را دیده اید. دختر پرشر و شور و بلندپروازی که وارد زندگی پیچیده و پرماجرای هالیت آرگون می شود و برای حفظ موقعیتش لحظه ای آرام و قرار ندارد و هر روز وارد اتفاق تازه ای می شود. گاهی این اتفاقات نقشه ی خود او هستند. به هر حال اگر کنجکاو شده اید بازیگر زیبای ییلدیز کیست این مطلب برای شماست.

ادا اجه Eda Ece در سال 1990 در استانبول به دنیا آمد. بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان در دانشگاه Bilgi در رشته روانشناسی تحصیل کرد. بعد از گرفتن لیسانسش شروع به آموختن تاریخ هنر کرد و در یک گالری شروع به کار کرد. او در سال های مدرسه عضو گروه های تئاتر بود و از همان سال ها برای نمایش هایی روی صحنه رفت. یکی از کسانی که برای دیدن نمایش او آمد Tumay Ozokur ، مدیر بازیگران تئاتر شهر بود که ادا را کشف کرد و اینگونه او پا به دنیای تلویزیون گذاشت.
اولین کار دوران حرفه ای اش بازی در سریال “هفت سال بد” Pis Yedilli در سال 2011 است. او بعد از آن در سریال” منو اینجوری دوست داشته باش “Beni Boyle Sev ایفای نقش کرد. در سال 2013 در فیلم سینمایی “به خاطر دخترم” Kizim Icin بازی کرد.
“وضعیت رابطه: به هم ریخته” Iliski Durumu Karisik و “همسفرم” Yol Arkadasi از دیگر فیلم های او هستند.
او در حال حاضر یک از نقش های اصلی سریال پرطرفدار سیب ممنوعه را دارد و به خوبی از پس این نقش برآمده و به سرعت در حال محبوب شدن است.
قد او 167 و وزنش 53 است.
ادا برای نقشش در فیلم “هفت سال بد” جایزه Ayakli Gazete را برای بهترین بازیگر زن گرفت. هم چنین او به زبان های آلمانی و انگلیسی مسلط است.

شایعاتی در مورد رابطه او و انور تونا بازیگر نقش علیهان به گوش می رسید. با اینکه آنها چند بار با هم دیده شدند اما این شایعات به جایی نرسید. او اکنون با برهان تونجر Bugrhan Tuncer بسکتبالیست ترک در رابطه است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز