سخنان جواد شمقدری درباره بهاره افشاری و چکامه چمن ماه

جواد شمقدری گفته است بر بازیگران پایان‌نامه فشاری از طرف شاه‌نشین‌های سینما آمد تا از آن استعفا دهند. به همین روی بهاره افشاری هم گفته‌ها را بیان داشته است.

به گزارش این مسئول پیشین سینمایی وزارت ارشاد در دولت سابق، گفته های بهاره افشاری و پیوستن چکامه چمن‌ماه  به GEM ریشه در ارعاب شاه‌نشین‌های سینما دارد. [شرح کامل گفتگوی بهاره افشاری در برنامه دید در شب را این‌جا بخوانید.]

جواد شمقدری با اشاره به فشارهای وارده بر بازیگران “پایان نامه” و البته گفته های بازیگرانی چون بهاره افشاری بیان داشت: من می دانم بازیگران این فیلم چه فضای سنگین و غیرانسانی را از سوی برخی مدعیان آزادی متحمل شدند و اظهارات غیرواقع {این بازیگران} را هم ناشی از همین جو مسموم می دانم و حرکت آنها{بازیگران} را واکنشی برای رهایی از این نامردمی ها تلقی می کنم.

شمقدری خاطرنشان ساخت: حتی خروج یکی از بازیگران “پایان نامه”{ یعنی چکامه چمن ماه که اخیرا به ترکیه رفته و به جم پیوسته} متاسفانه ریشه در همین ارعاب و تهدیدات شاه نشین های سینما دارد و هیچ نهاد امنیتی یا نظارتی دولتی ای در این مهاجرت نامیمون نقشی ندارند.

چکامه چمن‌ماه به تازگی نخستین فیلم سینمایی خارج از کشور خود را با نام پیاده‌روهای خالی که توسط شبکه ماهواره‌ای غیرمجاز جم تهیه شده است روی اینترنت منتشر کرده است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربیننده‌های امروز